Największe forum list przebojów Mycharts.pl
The 12 Days of Christmas, Volume 7: Christmas Memories From Afar (2012) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: The 12 Days of Christmas, Volume 7: Christmas Memories From Afar (2012) (/showthread.php?tid=17469)



The 12 Days of Christmas, Volume 7: Christmas Memories From Afar (2012) - AKT! - 18.12.2012 03:21 AM

[Obrazek: xmas7.png]

Jak co roku od siedmiu lat, w okresie przedświątecznym pragnę podzielić się z Wami kilkoma utworami, które, mam nadzieję, umilą najbliższych kilka tygodni. Pomysłów jak zwykle było wiele, ale ostatecznie postanowiłem kontynuować zeszłoroczną atmosferę harmonii i szczęśliwości tradycyjnych świąt sprzed pół wieku. I tym razem nie udało mi się zamknąć w 12 utworach, ale to już nie jest tak istotne. Nie znajdziecie tu sztampowych pozycji granych rokrocznie w centrach handlowych, ale kilka, być może zapomnianych już numerów z nutką humoru i całym mnóstwem świątecznego czaru.

Spis utworów:
1. Valentin Silvestrov, "Ave Maria"
2. The Royal Guardsmen, "Snoopy's Christmas"
3. The Wombles, "Wombling Merry Christmas"
4. Gayla Peevey, "I Want a Hippopotamus for Christmas"
5. Julie Andrews, "My Favorite Things"
6. Esquivel, "Begin the Beguine"
7. Neil Sedaka, "Calendar Girl"
8. The Moonglows, "Just a Lonely Christmas"
9. The Enchanters, "Mambo Santa Mambo"
10. The Esso Trinidad Steel Band, "Winter Wonderland"
11. Edwin Hawkins Singers, "Oh Happy Day"
12. Bing Crosby, "Christmas in Killarney"
13. Dmitri Shostakovich, "Symphony No. 9: V. Allegretto"
14. Steeleye Span, "Gaudete"

Album jak zawsze do znalezienia na specjalnej świątecznej stronie internetowej

Wesołych świąt!



RE: The 12 Days of Christmas, Volume 7: Christmas Memories From Afar (2012) - Dobromiera - 20.12.2012 03:29 PM

Bardzo fajna składanka, polecam. Icon_smile


RE: The 12 Days of Christmas, Volume 7: Christmas Memories From Afar (2012) - AKT! - 20.12.2012 05:32 PM

O dziękuję Icon_biggrin
Ja naturalnie też polecam Icon_wink