Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Bruno Mars- Moonshine - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Bruno Mars- Moonshine (/showthread.php?tid=17196)



Bruno Mars- Moonshine - MExpress - 20.11.2012 02:06 PM

Prawdopodobnie drugi singiel z nadchodzacej plyty "Unorthodox Jukebox"...





RE: Bruno Mars- Moonshine - Szymek79 - 09.09.2013 09:00 PM

YESIcon_exclaim YESIcon_exclaim YESIcon_exclaim

25 października oficjalnie na singlu pojawi się utwór "Moonshine" i będzie to oficjalny 4 międzynarodowy singiel Bruno Marsa z jego drugiego studyjnego albumu “Unorthodox Jukebox”.

[Obrazek: Bruno-mars-moonshine.jpg]






RE: Bruno Mars- Moonshine - saferłel - 09.09.2013 09:14 PM

A co w tym takiego dobrego, że aż taka euforia u Ciebie Icon_wink?


RE: Bruno Mars- Moonshine - AKT! - 09.09.2013 09:17 PM

Bo to jeden z highlightów na płycie, choć przyznaję, że wszystkie trzy dotychczasowe single były bardzo udane Icon_wink


RE: Bruno Mars- Moonshine - Dobromiera - 09.09.2013 09:18 PM

O to dobrze, bo sam ostatnio w końcu zacząłem to grać. ;P Nie wiem czy to najlepszy utwór na płycie bo nie słyszałem, ale na pewno lepszy niż ostatnie dwa single. Icon_smile


RE: Bruno Mars- Moonshine - Szymek79 - 09.09.2013 09:36 PM

saferłel napisał(a):A co w tym takiego dobrego, że aż taka euforia u Ciebie Icon_wink?
bo to moje ulubione nagranie z tej płyty. A jeśli chodzi o pytanie takie samo mógłbym postawić w wątku z najnowszym singlem PSB.Icon_razz


RE: Bruno Mars- Moonshine - saferłel - 09.09.2013 09:38 PM

Nie rozumiem - o co znowu chodzi z PSB? Ja się tylko pytam, co jest takiego pozytywnego w tym newsie, że się cieszysz. Nie wiedziałem, że to nagranie tak Ci się podoba. Zwykle nie dajesz takich komentarzy w temacie singli, zwykle jesteś "obiektywnie bezstronny". A tu znów jakieś aluzje do PSB, ludzie, dajta spokój.


RE: Bruno Mars- Moonshine - michal91d - 09.09.2013 09:54 PM

Ale ja nie rozumiem, przecież Szymek ma rację Icon_razz2
"Treasure" raczej nie przebija, na moją listę raczej szans nie ma, ale to raczej niezłe nagranie Icon_smile


RE: Bruno Mars- Moonshine - saferłel - 09.09.2013 10:01 PM

Chodziło mi raczej o to, że Szymek nie zrozumiał sensu mojej wiadomości i od razu jak zobaczył nick "saferłel", to pomyślał, żeby coś o PSB napisać Icon_razz2 Nudna stygmatyzacja Icon_razz2