Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Dziobasowa Lista Antyprzebojów (/forumdisplay.php?fid=111)
+---- Wątek: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts (/showthread.php?tid=17131)

Strony: 1 2 3 4


Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - dziobaseczek - 12.11.2012 06:21 PM

Wszystko się kiedyś kończy i zaczyna, tak było w piosence. Tak bywa i w życiu. Oczywiście poza podsumowaniem roku 2012 i kilku notowań listy, stwierdziłem, że zrobię takie małe podsumowanie wspaniałej przygody na najfajniejszym Forum, w jakim miałem sposobność uczestniczyć i jakie miałem okazję współtworzyć. Zacznę od jutra podsumowanie. Zapraszam do śledzenia Icon_smile


RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - dziobaseczek - 12.11.2012 06:30 PM

A zaczęło się od pierwszego notowaniaIcon_smile P.u.r.h. mnie namówił, a ja nie wierzyłem, że to może być tak świetna zabawa! Że wciągnie mnie bez reszty, że poznam tylu świetnych ludzi, że tyle pięknej muzyki

1. The Automatic - Magazines



2. dredg - saviour



3. Royworld - Brakes





RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - dziobaseczek - 12.11.2012 07:32 PM

Żeby była jasność, czekają mnie potężne wyzwania życiowe i służbowe. Pora zarobić grosz na starość. Pora zacząć rozgrzewkę, czyli hołd dla Was, piosenki, które na zawsze będą mi się z Wami kojarzyły (kolejność jak z list) :
1. Konrad: Headphone - Woods
2. Prz_rulez: Izabo - On My Way
3. Wojtek: Default - Wasting My Time
cdn


RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - Remo - 12.11.2012 07:41 PM

dziobaseczek napisał(a):1. The Automatic - Magazines
Tak się składa, że znam i to bardzo dobrze, ale jeszcze nie mam pojęcia skąd Icon_biggrin
dziobaseczek napisał(a):piosenki, które na zawsze będą mi się z Wami kojarzyły
Ciekawe Icon_razz2


RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - michal91d - 12.11.2012 07:43 PM

świetny pomysł. Lubię takie zestawienia Icon_smile


RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - Dobromiera - 12.11.2012 08:02 PM

Będę śledzić! Icon_smile


RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - dziobaseczek - 12.11.2012 08:41 PM

Kolejne tributy Icon_smile
4. Tadzio3: The Last Shadow Puppets - Standing Next to Me
5. ku3a: Pearl Jam - Just Breathe
6. Yacy: POLIÇA- Wandering Star



RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - dziobaseczek - 12.11.2012 09:43 PM

7. Saferłel: Blonde Redhead - 23
8. Kajman - Sleepytime Gorilla Museum - Sleep is Wrong
9. piotreklp3 - Alice In Chains - Your Decision


RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - saferłel - 12.11.2012 09:45 PM

Super wybór ''ode mnie'' Icon_smile Dzięki dziobas.


RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - piotreklp3 - 12.11.2012 09:49 PM

"Your Decision" to już kawałek, który wkracza do mojego topu wszech czasów. Nie spodziewałem się takiego wyboru, dzięki Icon_smile


RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - dziobaseczek - 12.11.2012 09:59 PM

piotreklp3 napisał(a):Nie spodziewałem się takiego wyboru, dzięki
saferłel napisał(a):Super wybór ''ode mnie'
precyzyjne i nieprzypadkowe wybory w każdym przypadku, jutro ciąg dalszy. Chciałbym być dobrze zapamiętany na Forum. Crisa, Stavangera i Marka pominąłem, bo nie potrafię wygenerować nic konkretnego ale im też jestem wdzięczny. Jutro kolejne hołdy!


RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - ku3a - 13.11.2012 12:22 PM

u mnie "Just Breathe"? hmm, ciekawe, to nie był u mnie jakiś ogromny przebój Icon_smile2.
ciekaw jestem kolejnych odsłon Icon_smile2.


RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - dziobaseczek - 13.11.2012 03:55 PM

10. Aro - Skeleton Key - Little Monster
11. adr - The Maccabees - Child
12. m@rek - Kutless - Run


RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - dziobaseczek - 14.11.2012 12:11 PM

ku3a napisał(a):to nie był u mnie jakiś ogromny przebój
to nie ma być Twój wielki przebój, to utwór, który mi się kojarzy z ... i ma być dla .... hołdem Icon_smile Zrozumieć to, to to jak zrozumieć Dziobasa Icon_smile Niewielu dało radę Icon_smile

13. caligoola - Anita Baker - Talk To Me
14. Furbul - MGMT - Flash Delirium
15. marsvolta - My Chemical Romance - SING


RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - dziobaseczek - 14.11.2012 12:14 PM

10 notowanie listy - 23 lipiec 2009

1 1 4 Eskimo Joe - Foreign Land

2 2 4 VETO - blackout
3 4 4 The horrors - Who can say

4 3 8 Breathe Carolina - The Birds and the Bees
5 7 3 Phoenix - 1901
6 6 6 Moros Eros - I Saw the Devil Last Night
7 6 4 Magistrates - Heartbreak
8 15 5 School of language - Rockhist part 1
9 5 6 Zornik - Scared of Yourself
10 14 2 Crystal Castles - Air War


RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - marsvolta - 14.11.2012 12:29 PM

dziobaseczek napisał(a):15. marsvolta - My Chemical Romance - SING
Nie da się ukryć wielki przebój na mojej liścieIcon_smile


RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - dziobaseczek - 14.11.2012 02:00 PM

16. koszMarek - bel canto - birds of passage
17. Tomekk - Edyta Bartosiewicz - Zegar
18. Kleschko - Shine 2009 - So Free (feat. Paula Abdul)


RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - Aro - 14.11.2012 02:41 PM

"Little Monster" po kilku latach ciszy od zespołu SK , faktycznie Cię zaciekawił i mogłeś dość szybko go ze mną skojarzyć. Dzięki. Icon_smile


RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - dziobaseczek - 14.11.2012 05:34 PM

Kolejne Hołdy
19. P.U.R.H. - Royal Jelly - Ceiling
20. Szymek79 - Natalie Imbruglia - Smoke
21. thestranglers - The Stranglers - Strange Little Girl


RE: Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts - thestranglers - 14.11.2012 06:22 PM

dziobaseczek napisał(a):3 4 4 The Horrors - Who can say
O, to Horrors z "Primary Colours", mniam, pyszności.
dziobaseczek napisał(a):10 14 2 Crystal Castles - Air War
I Crystale z jedynki. A był u Ciebie "Magic Spells" - jeden z czołowych utworów dekady?
dziobaseczek napisał(a):21. thestranglers - The Stranglers - Strange Little Girl
Miło znaleźć się na tapecie Dziobasa, przyznam że trafiłeś w jeden z moich ulubionych ich utworów, obowiązkowo należy go oglądać z obrazkiem - jakże cudownie luzaccy są tam moi idole Icon_smile

A ja skrobnę trójeczkę skojarzeń z Mr Dziobasem:
1. Pyyramids - That Ain't Right - jeden z największych przebojów 2012 zawdzięczam panu z Gliwic Icon_wink
2. Chairlift - Amanaemonesia - pamiętam ten tajemniczy zupełnie wtedy dla mnie projekt, intrygujący wideoklip ze starym filmem no i debiut od razu na pierwszym miejscu listy
3. M83 - Midnight City, nic dziwnego skoro był to Twój przebój roku.