Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Dead Can Dance - Anastasis - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Dead Can Dance - Anastasis (/showthread.php?tid=15723)



Dead Can Dance - Anastasis - saferłel - 26.06.2012 02:35 PM

[Obrazek: 553958_316502731774083_1812283382_n.jpg]

Premiera pierwszej od 1996 roku studyjnej płyty Dead Can Dance zatytułowanej ''Anastasis'' odbędzie się 13 sierpnia tego roku. Wczoraj zespół udostępnił do pobrania ze swojej strony internetowej singlową wersją nagrania ''Amnesia'', a dzisiaj ujawnił długo wyczekiwane szczegóły wydawnictwa. Powyżej okładka, poniżej tracklista.

Tracklista:

1. Children of the Sun
2. Anabasis
3. Agape
4. Amnesis
5. Kiko
6. Opium
7. Return of the She-King
8. All in Good Time

Ale to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości....wręcz początek Icon_wink Najważniejsza informacja dotyczy dostępności albumu, który już w tym momencie można odsłuchać na http://www.deadcandance.com. Dostępna jest również oferta pre-order, obejmująca podstawową wersję płyty oraz kilka rozszerzonych.

Ja dzisiaj nie mam zbytnio czasu na delektowanie się ''Anastasis'' z powodu jutrzejszych testów, ale postanowiłem ''dla smaku'' przesłuchać ''Children of the Sun'' i z pełną odpowiedzialnością mogę napisać, że żadna solowa kompozycja Brendana z poprzedniej płyty nie dorównuje temu, co duet osiągnął przez nieco ponad 7 minut openera ''Anastasis''. Niezwykłe! 100% Dead Can Dance! I klimat podobny do tego znanego nam z ''Aion'' z 1990 roku.


RE: Dead Can Dance - Anastasis - Szymek79 - 26.06.2012 02:48 PM

W ramach trasy, promującej wydawnictwo, duet odwiedzi Polskę 15 października tego roku a wystąpią w warszawskiej Sali Kongresowej.


RE: Dead Can Dance - Anastasis - saferłel - 26.06.2012 02:54 PM

I ja tam będę Icon_wink


RE: Dead Can Dance - Anastasis - Marek - 27.06.2012 07:13 PM

jak posłuchać tego albumu? szukam i nic na tej stronie oprócz singla