Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Rozłam w SDM - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=113)
+--- Wątek: Rozłam w SDM (/showthread.php?tid=15250)



Rozłam w SDM - michal91d - 15.05.2012 03:00 PM

sdm.art.pl napisał(a):Z żalem informujemy, że 15 kwietnia zespół Stare Dobre Małżeństwo zagrał swój ostatni koncert w dotychczasowym składzie. Niestety w nowej wizji artystycznej Krzysztofa Myszkowskiego nie znalazło się dla nas miejsce. Życzymy Mu powodzenia w realizacji jego muzycznych zamierzeń.

Wszystkim, którzy przez te lata wspierali nas swoją obecnością na koncertach, dając wyrazy sympatii i uznania dla naszej pracy, serdecznie dziękujemy i zapraszamy na podobne spotkania w niedalekiej przyszłości, gdyż często koniec bywa początkiem czegoś nowego.

Przemek Wojciech Czemplik
Ryszard Żarowski
Andrzej Stagraczyński
Dariusz Czarny
Przemysław Chołody

Trochę to smutne. Mimo, że ja za nimi nie przepadałem to jednak w domu bardzo dużo słuchało się ich muzyki...


RE: Rozpad SDM - dziobaseczek - 15.05.2012 03:02 PM

michal91d napisał(a):Trochę to smutne. Mimo, że ja za nimi nie przepadałem to jednak w domu bardzo dużo słuchało się ich muzyki...
moja żonka z pewnością przyjęła tę informację z dużym smutkiem. A jej smutki są i moimi Icon_sad


RE: Rozpad SDM - saferłel - 15.05.2012 03:15 PM

Ale gdzie tu jest napisane o rozpadzie? Poczekajmy na jakieś oświadczenie, traktujące rzeczy po imieniu (o ile ten rozpad nastąpi).


RE: Rozpad SDM - michal91d - 15.05.2012 03:17 PM

saferłel napisał(a):Ale gdzie tu jest napisane o rozpadzie? Poczekajmy na jakieś oświadczenie, traktujące rzeczy po imieniu (o ile ten rozpad nastąpi).
no dobra, zawsze jest możliwość, że będzie podobnie jak z Myslovitz


RE: Rozłam w SDM - Yacy - 15.05.2012 04:12 PM

SDM bez głosu Myszkowskiego to nie jest SDM.