Największe forum list przebojów Mycharts.pl
wybory na moderatorów - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Klub forum (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: wybory na moderatorów (/showthread.php?tid=15234)

Strony: 1 2 3 4


RE: wybory na moderatorów - dziobaseczek - 27.11.2014 10:24 AM

Gratuluję, zapomniałem, choć i tak miałem głosować na stranglersa Icon_smile


RE: wybory na moderatorów - mr.vingoe - 29.12.2014 01:37 AM

Przeoczyłem te listopadowe wybory. Zwyczajnie nie zauważyłem kontynuacji tego wątku i pewnie nie jestem jedyny. Dopiero teraz się dopatrzyłem, więc pozwolę sobie w związku z tym zaproponować, aby o tak istotnych sprawach jak wybory moderatora informować w przyszłości za pomocą PW. Da radę? Icon_smile


RE: wybory na moderatorów - mike - 29.12.2014 03:33 AM

tez okazuje sie ze przeoczylem. Brawo stranglers (chyba tak to się pisze, wybacz za trudna nazwa Icon_biggrin), trzymam kciuki!

Co do safera, skoro nie ma go tyle czasu to moze z automatu zastąpimy go Szymkiem79 ? Icon_biggrin


RE: wybory na moderatorów - thestranglers - 29.12.2014 03:38 AM

dzięki Mike!

a co do pytania: jeśli Szymek się zgodzi...


RE: wybory na moderatorów - kajman - 09.01.2015 05:24 PM

(29.12.2014 03:33 AM)mike napisał(a):  Co do safera, skoro nie ma go tyle czasu to moze z automatu zastąpimy go Szymkiem79 ? Icon_biggrin
A może najpierw zapytamy Admina co o tym sądzi, ewentualnie przedyskutujmy sprawę.


RE: wybory na moderatorów - ku3a - 10.01.2015 08:00 PM

W związku z tym, że kilka tygodni temu wysłałem do saferłela pw, na które nie dostałem odpowiedzi, a wybory na moderatora były niedawno postanowiłem, że zrobimy tak, jak sami sugerowaliście, tzn. zaproponuję funkcję moderatora Szymkowi79. Propozycja została przyjęta, z czego się bardzo cieszę Icon_smile2. Mogę więc ogłosić, że Szymek79 jest nowym moderatorem forum mycharts Icon_smile2 (w zamian za dotychczas posiadającego te uprawnienia saferłela).