Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Paloma Faith - Picking Up The Pieces - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Paloma Faith - Picking Up The Pieces (/showthread.php?tid=14906)



Paloma Faith - Picking Up The Pieces - Szymek79 - 12.04.2012 04:40 PM

"Picking Up The Pieces" to pierwszy singiel z drugiego albumu angielskiej wokalistki Palomy Faith. Nowa płyta nosi tytuł "Fall To Grace" i będzie miała swoja premierę 28 maja.

[Obrazek: Paloma_Faith_PUP.jpeg]






RE: Paloma Faith - Picking Up The Pieces - Tomekk - 15.04.2012 12:33 PM

Kiedyś ją lubiłem, ale chyba już mi przeszło.


RE: Paloma Faith - Picking Up The Pieces - saferłel - 24.04.2012 06:53 PM

A mi się ten singiel spodobał. Palomę kojarzę tylko z nazwy. Wiem, że była tu kiedyś na kilku listach i tyle. Natomiast nowy singiel, taki niby prosty, niby oczywisty i napisany w podobnym kluczu jak wiele podobnych mu kawałków, ale jednak ma to coś. I jestem prawie pewien, że ''tym czymś'' jest boska ręka producenta, wielkiego Nellee Hoopera.


RE: Paloma Faith - Picking Up The Pieces - saferłel - 26.05.2012 05:41 PM

I fajna jest płyta Icon_smile Jak dla mnie lepsza od Adele.


RE: Paloma Faith - Picking Up The Pieces - Tomekk - 26.05.2012 07:25 PM

producent to nie wszystko, dla mnie liczy się jeszcze melodia, głos, osobowość oraz emocje.
Nie twierdzę, że Paloma tego wszystkiego nie ma, ale w porównaniu z Adele wypada wyjątkowo blado...


RE: Paloma Faith - Picking Up The Pieces - saferłel - 26.05.2012 07:52 PM

Melodie ma w porządku, głos równie atrakcyjny (dla mnie zarówno ona, jak i Adele to kategoria tych samych, dobrze wyszkolonych wokalistek o podobnych inspiracjach), chociaż on odgrywa raczej mniejszą w rolę w mojej ocenie. Na płycie dzieje się po prostu dużo więcej, jest więcej poweru i ''stawiania na swoim''.