Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Whitney Houston nie żyje - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Muzyczne pożegnania (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Wątek: Whitney Houston nie żyje (/showthread.php?tid=14338)



Whitney Houston nie żyje - 1981 - 12.02.2012 05:10 AM

[Obrazek: whitney_houston_2_3.jpg]


Śmierć piosenkarki wszech czasów
Whitney Houston nie żyje

03:48 12.02.2012
Nie żyje Whitney Houston – amerykańska piosenkarka, aktorka, producentka filmowa, aranżerka, autorka piosenek i była modelka. Miała 48 lat. Na razie przyczyny śmierci artystki nie są znane. Houston była jedną z najsłynniejszych piosenkarek świata. Artystkę znaleziono w sobotę w hotelu w Beverly Hills. Nie podano jeszcze przyczyn, ani okoliczności śmierci gwiazdy.


RE: Whitney Houston nie żyje - przemek - 12.02.2012 09:51 AM

Smutna wiadomość, tym bardziej, że ostatnio wydawała się ogarniać jakoś życie, albo to tylko mi się wydawało, że ogarnia. Kolejna śmierć kogoś, kto był "od zawsze", w czasach Bodyguardu zaczynałem chodzić do podstawówki, więc to było oczywiste że na niebie jest słońce a w telewizorze i radio Whitney.

Wielkim fanem nie byłem, ale sporo piosenek bardzo lubię.


RE: Whitney Houston nie żyje - Tomekk - 12.02.2012 10:22 AM

ja dzisiaj rano słyszałem jej piosenkę w radiu (ale taką mało znaną). Myślałem, że pewnie wydaje jakiś nowy album czy singiel i wystąpi moze na Grammy, a potem taka wiadomość..
Icon_sad


RE: Whitney Houston nie żyje - m@rek - 12.02.2012 10:40 AM

I Will Always Love You Whitney


RE: Whitney Houston nie żyje - Marek - 12.02.2012 10:50 AM

Niedawno skończyły się zdjęcia do filmu "Spark" gdzie gra dużą rolę,lubię mnóstwo jej piosenek,smutna wiadomośćIcon_sad


RE: Whitney Houston nie żyje - emigrant - 12.02.2012 01:09 PM

Tak, miała dużo świetnych piosenek
Polubiłem ją od





RE: Whitney Houston nie żyje - mike - 12.02.2012 01:46 PM

Smutna wiadomość.. Tak jak już powiedział przemek, odeszła kolejna wielka gwiazda, która była od zawsze.
Ja się urodziłem w roku kiedy z pierwszych miejsc nie schodziło "I will always love you".
Bardzo smutna wiadomość. Miała kilka świetnych utworów. Duża strata dla świata.


RE: Whitney Houston nie żyje - AKT! - 12.02.2012 03:19 PM

Icon_sad


RE: Whitney Houston nie żyje - caligoola - 12.02.2012 05:40 PM

Bylem fanem od pierwszego singla az do Bodyguarda. Ostatnia plyta byla obiecujaca...


RE: Whitney Houston nie żyje - Tkk_Bolly - 14.02.2012 02:01 PM

Kolejna wielka piosenkarka odeszla. "I look to you" to byl mój numer jeden. Wkrótce zrobię podsumowanie jej osiągnieć w temacie mojej listy.I zamieszczę jej moje ulubione piosenki sprzed lat. Coś ostatnio jakiś feralny okres dla wokalistek. Pozegnaliśmy wspanialą I. Jarocką i V.Villas (której come back nigdy tak wlaściwie nie doszedl do skutku) i choc za ich muzyką nie przepadalem Cesarię Evorę i Ettę James.


RE: Whitney Houston nie żyje - Szymek79 - 03.04.2012 05:30 PM

Do sieci trafił trailer z ostatniego filmu z udziałem Whitney "Sparkle", na ścieżce dźwiękowej znajdzie się cover utworu "Eyes On The Sparrow" z repertuaru Ethel Waters w wykonaniu Whitney oraz jej duet z Jordin Sparks. Premiera filmu w USA 17 sierpnia.