Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 81 - Piosenka z miesiącem w tytule - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 81 - Piosenka z miesiącem w tytule (/showthread.php?tid=14116)

Strony: 1 2


RE: dzień 81 - Piosenka z miesiącem w tytule - AKT! - 22.01.2012 10:26 PM

o, to ja też po polsku Icon_biggrin





RE: dzień 81 - Piosenka z miesiącem w tytule - dziobaseczek - 23.01.2012 07:55 AM

aaktt napisał(a):Przecież grał to RMF! Aaaa! To musi być gówno!
to Ty powiedziałeś Icon_smile
po pierwsze zaskoczyło mnie, że Paweł lubi taką piosenkę,bo mam do niego zaufanie w tych kwestiach, więc sprawdziłem dwa razy, mimo, że znałem wcześniej i moje odczucia były negatywne i nie wyczuwałem naturalności za grosz
po drugie Paweł spytał się o składowe mojej niechęci, bo rzadko się zdarza byśmy byli w tej kwestii rozbieżni i wyjaśniłem, że nie podoba mi się totalnie, padło porównanie do typisz RMF-owego grania
po trzecie - nie zaprzeczysz, że to typowe RMF-owe granie, brakuje tylko w tle głosu Jędrycha i jingla na końcu. Mają swój styl w jakim się poruszają i temu też nie zaprzeczysz.
po czwarte nie mam nic do tej stacji - niech se jest, ja akurat mam alergię, a jak wiadomo, alergia często ma charakter nabyty i kiedyś byłem epatowany wbrew mojej woli. To była trauma. niegroźny mainstreamowy pop? pewnie tak, niebezpieczny wirus? pewnie nie. smakowicie podany? Nie dla mnie.


RE: dzień 81 - Piosenka z miesiącem w tytule - mike - 23.01.2012 09:50 PM






RE: dzień 81 - Piosenka z miesiącem w tytule - thestranglers - 11.11.2018 01:44 PM

Jeden z wielu numerów 1 tego zespołu u mnie: będzie po polsku, popowo, no i odkurzy się kolejne nuty...




RE: dzień 81 - Piosenka z miesiącem w tytule - thestranglers - 01.02.2019 06:07 AM

Jeszcze w temacie maja: Arcade Fire - Month Of May.




RE: dzień 81 - Piosenka z miesiącem w tytule - neo01 - 01.02.2019 10:42 AM

Chciałem wrzucić Comę ("Czerwiec" albo "Lipiec"), ale przecież dopiero co był ich "Listopad" Icon_wink

No więc będzie zimowo i nostalgicznie:

Linkin Park - My December


RE: dzień 81 - Piosenka z miesiącem w tytule - miszony - 01.02.2019 01:04 PM

Święta za nami ale ten utwór brzmi zawsze świeżo




RE: dzień 81 - Piosenka z miesiącem w tytule - EVENo - 01.02.2019 08:58 PM

Znów podbijam Icon_biggrin Ale nie dla samego podwojenia, a ze względu na to, że po prostu bardzo lubię ten utwór Icon_smile

The Rasmus feat. Anette Olzon - OCTOBER & APRIL



RE: dzień 81 - Piosenka z miesiącem w tytule - dannar - 27.03.2019 09:49 PM

Patti Smith - April Fool