Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Christmas Comes But Once a Year: The 12 Days of Christmas, Vol. 6 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Christmas Comes But Once a Year: The 12 Days of Christmas, Vol. 6 (/showthread.php?tid=13682)



Christmas Comes But Once a Year: The 12 Days of Christmas, Vol. 6 - AKT! - 12.12.2011 11:27 PM

[Obrazek: image1tq.png]

Oto jest, tak jak i w zeszłym roku i przez cztery poprzednie! Nie śpieszyłem się w tym roku specjalnie, ale wreszcie jest szósta część The 12 Days of Christmas zatytułowana Christmas Comes But Once a Year. Tym razem miało być po polsku, ale nie znalazłem/przesłuchałem wystarczającej ilości zadowalającej mnie muzyki, więc najpewniej doświadczycie tego dopiero za rok. A tymczasem znowu po angielsku. Głównie, bo w części instrumentalnie.

W zeszłym roku składanka była smutna, zimowa, trochę ponura. Tym razem koncept pozostał, ale jego charakter jest zgoła odmienny. Początkowo miała być gwiazdka w latach 60tych i przez większość płyty faktycznie tak jest, ale jednak zdecydowałem się na kilka wyjątków od reguły. Jest wesoło i tradycyjnie. Co roku czuję, że to moja najlepsza kompilacja i za rok pewnie też popełnię kolejną najlepszą. Tymczasem miłego słuchania!

Tegoroczny program obejmuje:
1. Tchaikovsky, "The Nutcracker Overture"
2. Danny Kaye & the Andrews Sisters, "All I Want for Christmas (Is My Two Front Teeth)"
3. Andy Williams, "It's the Most Wonderful Time of the Year"
4. Vince Guaraldi Trio, "Skating"
5. Julie Andrews & André Previn, "Joy to the World"
6. Harpers Bizarre, "Happy Talk"
7. The Scaffold, "Lily the Pink"
8. Prokofiev, "Troika"
9. The Ronettes, "Sleigh Ride"
10. Darlene Love, "Christmas (Baby Please Come Home)"
11. Frank Sinatra, "Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!"
12. Moondog, "Bells Are Ringing"
13. She & Him, "Christmas Day"
14. The Beach Boys, "Their Hearts Were Full of Spring"
+ specjalny świąteczny superukryty bonus track i dwie okładki

Więcej informacji o składance tutaj


[Obrazek: dwnlogo.png]



RE: Christmas Comes But Once a Year: The 12 Days of Christmas, Vol. 6 - AKT! - 19.12.2011 03:39 PM

Icon_sad


RE: Christmas Comes But Once a Year: The 12 Days of Christmas, Vol. 6 - piotreklp3 - 19.12.2011 04:31 PM

Z przyjemnością posłucham i wyrażę opinię, ale dopiero w środę, kiedy będę miał więcej czasu Icon_wink


RE: Christmas Comes But Once a Year: The 12 Days of Christmas, Vol. 6 - michal91d - 19.12.2011 05:20 PM

spokojnie, przyjdzie czas na świąteczne utworyIcon_wink


RE: Christmas Comes But Once a Year: The 12 Days of Christmas, Vol. 6 - Tomekk - 22.12.2011 04:05 PM

Bardzo ciekawa składanka - większość nagrań słyszę po raz pierwszy.
Klimat świąteczny jak najbardziej mi się udziela.
Płytka w sam raz do lepienia uszek:icon_razz: