Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 85 - Piosenka, której nigdy nie spodziewałbyś się po danym zespole/artyście - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 85 - Piosenka, której nigdy nie spodziewałbyś się po danym zespole/artyście (/showthread.php?tid=13637)



dzień 85 - Piosenka, której nigdy nie spodziewałbyś się po danym zespole/artyście - dziobaseczek - 09.12.2011 10:29 AM

Zanim zespół Ministry zaczął grać to co najbardziej mu wychodzi, czyli soczystego rocka industrialnego, grał coś takiego. Jakież było moje zaskoczenie, natomiast piosenka ładna w sumie, ale na wskroś inna Icon_smile





RE: Piosenka, której nigdy nie spodziewałbyś się po danym zespole/artyście - Tomekk - 09.12.2011 12:09 PM

wielu odwróciło się od niej po nagraniu tego (jakby nie patrzeć bardzo dobrego) utworu - w stylu zupełnie innym niż dotychczas.






RE: Piosenka, której nigdy nie spodziewałbyś się po danym zespole/artyście - Szymek79 - 09.12.2011 12:22 PM

Bardzo lubię to nagranie (jedno z jej ulubionych) ale wydaje mi się dość oderwane od tego co Janet robiła zarówno wcześniej jak i później.






RE: Piosenka, której nigdy nie spodziewałbyś się po danym zespole/artyście - thestranglers - 15.12.2011 08:45 PM

Był rok 1993 i myślałem, że niektórych artystów mam już poukładanych w głowie. Aż tu przyszedł ten utwór, promujący nowy, tajemniczy album Irlandczyków. The Edge na wokalu, elektroniczne brzmienie, no i ten powalający teledysk...




RE: Piosenka, której nigdy nie spodziewałbyś się po danym zespole/artyście - mike - 18.12.2011 01:06 PM

Utwór ten oznaczał koniec dobrego Black Eyed Peas i początek tej badziewiastej części :/





RE: Piosenka, której nigdy nie spodziewałbyś się po danym zespole/artyście - caligoola - 18.12.2011 04:16 PM




Po tym utworze Coldplay jest chyba u mnie juz skonczonyIcon_sad


RE: Piosenka, której nigdy nie spodziewałbyś się po danym zespole/artyście - thestranglers - 02.05.2016 11:30 PM



Trochę żałuję, że swego czasu nie doceniłem. Przypomniało mi się przy okazji audycji w Trójce o starych płytach... Icon_wink


RE: dzień 85 - Piosenka, której nigdy nie spodziewałbyś się po danym zespole/artyście - thestranglers - 05.02.2019 05:11 AM

Pamiętam, że niezłym szokiem wtedy były takie dźwięki od tego zespołu. Editors - In This Light And On This Evening.




RE: dzień 85 - Piosenka, której nigdy nie spodziewałbyś się po danym zespole/artyście - neo01 - 05.02.2019 11:43 AM

Różne wywrotki muzyczne widziałem, ale ta chyba przebiła wszystkie:

Limp Bizkit - Behind Blue Eyes


RE: dzień 85 - Piosenka, której nigdy nie spodziewałbyś się po danym zespole/artyście - EVENo - 05.02.2019 05:17 PM

Troszkę się ten temat w pewnym momencie przerodził w "piosenka danego artysty, która wielce Cię zawiodła / po której artysta się stoczył", ale wcale się nie dziwie, bo i mi przez dłuższy czas po głowie chodziły tylko takie propozycje... oraz Coma, która do odmiany raz wydała utwór, który mi się spodobał Icon_lol

Ale na szczęście przypomniałem sobie ostatnią płytę Paramore i ten totalnie oderwany od rzeczywistości utwór:

Paramore - NO FRIEND



RE: dzień 85 - Piosenka, której nigdy nie spodziewałbyś się po danym zespole/artyście - dannar - 10.04.2019 07:10 PM

Było zaskoczenie.
Nosowska - Ja pas!