Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Rekordzistka? - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=145)
+--- Dział: Archiwum - stare posty (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- Wątek: Rekordzistka? (/showthread.php?tid=1362)



Rekordzistka? - kajman - 14.03.2008 02:15 PM

Chyba takiej ciągłości na pierwszych miejsc list forumowiczów tutaj jeszcze nie było.
To co nienazwane pojawiło się na szczycie u jotema3, w następnym tygodniu nadal było u Niego, a u mnie zaczęło serię 25 kolejnych pobytów na najwyższym szczeblu podium. A kiedy u mnie wypadło, to pojawiło się na najwyższym miejscu u Jopkologa. Łącznie to daje 27 tygodni bez przerwy na szczycie przynajmniej jednej z tutejszych list i przypuszczam, że na tym jeszcze nie koniec.


- 1981 - 14.03.2008 03:01 PM

Twoja lista się nie liczy... Icon_mrgreen
Zbyt specyficzne zasady.


- kajman - 14.03.2008 03:07 PM

1981 napisał(a):Twoja lista się nie liczy... Icon_mrgreen
Zbyt specyficzne zasady.
Tutaj wiele osób ma specyficzne zasady. Niektórzy biorą pod uwagę tylko utwory zagraniczne, inni (a czasami i Ci sami) tylko single. Są chyba też tacy, którzy ograniczają na swoich listach ilość piosenek jednego wykonawcy. Więc moje zasady po prostu są... nieco inne. Icon_biggrin3


- 1981 - 14.03.2008 03:11 PM

Kajman, ja tylko żartowałem Icon_mrgreen

(Kazik mi się nawinął - a kysz! Akurat tej piosenki nie lubię)


- Listoholik - 14.03.2008 05:09 PM

kajman napisał(a):Tutaj wiele osób ma specyficzne zasady. Niektórzy biorą pod uwagę tylko utwory zagraniczne, inni (a czasami i Ci sami) tylko single.
Więc moje zasady po prostu są... nieco inne.


wiem do kogo pijesz! Icon_razz Icon_mrgreen
ale podkreślę po raz nie wiem już który, że tylko moje zasady są tak naprawdę zdrowe, reszta jakaś taka koślawa, i w sumie się nie liczy Icon_razz Icon_mrgreen


- kajman - 14.03.2008 07:56 PM

Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):Tutaj wiele osób ma specyficzne zasady. Niektórzy biorą pod uwagę tylko utwory zagraniczne, inni (a czasami i Ci sami) tylko single.
Więc moje zasady po prostu są... nieco inne.
wiem do kogo pijesz! Icon_razz Icon_mrgreen
ale podkreślę po raz nie wiem już który, że tylko moje zasady są tak naprawdę zdrowe, reszta jakaś taka koślawa, i w sumie się nie liczy Icon_razz Icon_mrgreen
Ja też wiem do kogo, ale na pewno nie tylko do 1 osoby. A każdy ma zasady, które mu najbardziej pasują, a innym mogą się wydawać dziwne. Icon_biggrin3


- Listoholik - 14.03.2008 08:25 PM

kajman napisał(a):A każdy ma zasady, które mu najbardziej pasują, a innym mogą się wydawać dziwne

ja nie mam zasad, ja mam przekonania o jedynej słusznej i prawdziwej drodze prowadzącej do Światłości! Icon_wink2


- kajman - 14.03.2008 10:05 PM

Sorry, że będę złośliwy, ale to:
Listoholik napisał(a):tylko moje zasady są tak naprawdę zdrowe
Listoholik napisał(a):ja nie mam zasad
świetnie wyszło. Icon_lol


- Listoholik - 15.03.2008 05:11 PM

kajman napisał(a):świetnie wyszło.


świetnemu Krytykowi wszystko zawsze wychodzi świetnie Icon_mrgreen


- prz_rulez - 19.03.2008 08:08 AM

Gratuluję 27 tygodni Jopkówny na szczycie! Jej wynik bije na głowę 18 tygodni "Bring Me To Life" u mnie...


- kajman - 19.03.2008 10:53 AM

prz_rulez napisał(a):Gratuluję 27 tygodni Jopkówny na szczycie! Jej wynik bije na głowę 18 tygodni "Bring Me To Life" u mnie...
Już jest 28. Jopkolog ponownie ustawił to na pierwszym miejscu.


- Jopkolog - 26.03.2008 11:21 PM

Listoholik napisał(a):tylko moje zasady są tak naprawdę zdrowe
A to się uśmiałem Icon_lol
kajman napisał(a):Już jest 28. Jopkolog ponownie ustawił to na pierwszym miejscu.
Właśnie wróciłem z koncertu Anny Marii w Mediolanie Icon_mrgreen Możecie więc być pewni, że 28 tygodni to na razie pikuś... Icon_mrgreen


- Yacy - 26.03.2008 11:24 PM

Jopkolog napisał(a):Właśnie wróciłem z koncertu Anny Marii w Mediolanie
A JA JUZ ZA 10 DNI WRÓCĘ Z KONCERTU Icon_mrgreen
może to chciaż zaowocuje 1 tygodniem Icon_wink2


- Yacy - 26.03.2008 11:25 PM

Jopkolog napisał(a):Właśnie wróciłem z koncertu Anny Marii w Mediolanie
A JA JUZ ZA 10 DNI WRÓCĘ Z KONCERTU Icon_mrgreen
może to chciaż zaowocuje 1 tygodniem Icon_wink2


- 1981 - 27.03.2008 02:27 AM

Jopkologu, jak miło Cię widzieć na awatarze - w doborowym towarzystwie! Icon_surprised


- Jopkolog - 27.03.2008 10:40 AM

1981 napisał(a):Jopkologu, jak miło Cię widzieć na awatarze - w doborowym towarzystwie! Icon_surprised
Heh... Świeżutkie zdjęcie... dziwne, że jakoś wcześniej mnie nie oświeciło, żeby sobie zrobić avatar z którymś ze starszych zdjęć z Anią


- kajman - 04.05.2008 07:24 PM

No i w tym tygodniu seria została przerwana, więc rekord wynosi 34 tygodnie. Ciekawe, czy kiedykolwiek zostanie pobity.