Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 71 - Utwór, który w tytule ma nazwę kraju. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 71 - Utwór, który w tytule ma nazwę kraju. (/showthread.php?tid=13557)

Strony: 1 2


RE: dzień 71 - Utwór, który w tytule ma nazwę kraju. - kajman - 22.01.2019 06:13 PM

Nie, chodzi o jego chamskie zachowanie w stosunku do przeciwników po dobrych zagraniach czy zwycięstwach. W ostatnich latach sporo to ograniczył (może nawet w ogóle przestał; dawno nie oglądałem tenisa).


RE: dzień 71 - Utwór, który w tytule ma nazwę kraju. - neo01 - 23.01.2019 06:51 PM

No cóż, za Nadalem specjalnie nie przepadam, ze względu na jego typowo siłowy sposób gry, no i ta maniera też dziwna, ale żeby od razu "odrażający typ"? Ale oglądam mało tenisa, być może to co pisałeś tak można było odebrać.
No ale... ludzie, zwykli ludzie, jakich można tam zobaczyć na ulicach (ewentualnie u nas, bo jest ich teraz całkiem sporo, w sensie studentów).

A co do muzyki się zgadzam, ale ja w ogóle nie przepadam za inną niż polską i anglosaską. Natomiast mogę dodać architekturę, która mnie urzekła (szczególnie w Barcelonie).


RE: dzień 71 - Utwór, który w tytule ma nazwę kraju. - thestranglers - 23.01.2019 07:08 PM

Barcelona to drugie najpiękniejsze miasto, jakie widziałem. Generalnie w Hiszpanii dobrze się czułem.


RE: dzień 71 - Utwór, który w tytule ma nazwę kraju. - kajman - 23.01.2019 07:09 PM

neo01 napisał(a):Natomiast mogę dodać architekturę, która mnie urzekła (szczególnie w Barcelonie).
Ale to w Katalonii, a nie w Hiszpanii.


RE: dzień 71 - Utwór, który w tytule ma nazwę kraju. - neo01 - 23.01.2019 07:37 PM

Póki co, w Hiszpanii i tego się będę trzymał Icon_smile
Pisałem już, że ja tego nie rozgraniczam - i podoba mi się ta ich różnorodność.


RE: dzień 71 - Utwór, który w tytule ma nazwę kraju. - thestranglers - 23.01.2019 08:04 PM

A abstrahując od politycznych i językowych względów to czym wyróżnia się Katalonia?


RE: dzień 71 - Utwór, który w tytule ma nazwę kraju. - EVENo - 23.01.2019 08:08 PM

(23.01.2019 08:04 PM)thestranglers napisał(a):  A abstrahując od politycznych i językowych względów to czym wyróżnia się Katalonia?
Tym, że nikt się tam nie uważa za Hiszpana Icon_lol


RE: dzień 71 - Utwór, który w tytule ma nazwę kraju. - kajman - 23.01.2019 08:20 PM

Chyba że jest ludnością napływową z Hiszpanii właśnie.


RE: dzień 71 - Utwór, który w tytule ma nazwę kraju. - dannar - 14.03.2019 10:16 PM

Kto to jeszcze pamięta.
Kumka Olik - Podobno nie ma już Francji



RE: dzień 71 - Utwór, który w tytule ma nazwę kraju. - neo01 - 15.03.2019 01:28 PM

EVENo napisał(a):Tym, że nikt się tam nie uważa za Hiszpana
Jak zapytasz rodowitych Ślązaków kim są, to też powiedzą raczej że Ślązakami, przynajmniej w pierwszej kolejności, a chyba nikt z zewnątrz nie powie, że nie przynależą do naszego kraju. Oczywiście w Katalonii jest inna sytuacja, bo tam większość chce separacji, niemniej jednak historycznie ten region przynależał do Hiszpanii, więc trudno ich tak oddzielać.


RE: dzień 71 - Utwór, który w tytule ma nazwę kraju. - kajman - 17.03.2019 06:08 PM

dannar napisał(a):Kumka Olik - Podobno nie ma już Francji
Ten utwór z kopanką mi się kojarzy, bo chyba na forum LP3 ktoś rzucił takie hasło w trakcie jakiś mistrzostw.