Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 65a - Utwór QUEEN/FREDDIEGO MERCURY, który szczególnie cenisz - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 65a - Utwór QUEEN/FREDDIEGO MERCURY, który szczególnie cenisz (/showthread.php?tid=13463)

Strony: 1 2


RE: dzień 65a - Utwór QUEEN/FREDDIEGO MERCURY, który szczególnie cenisz - AKT! - 16.01.2019 11:54 AM

i want to ride my bicycle, i want to ride my bike!

albo

don't stop me now, i'm having such a good time, i'm having a ball!


RE: dzień 65a - Utwór QUEEN/FREDDIEGO MERCURY, który szczególnie cenisz - prz_rulez - 16.01.2019 02:38 PM

A mnie ostatnio wzięło na "Living On My Own". Oczywiście w remiksie. Czasami można znać utwór od 2x lat, a dopiero po wielu latach nas "bierze".


RE: dzień 65a - Utwór QUEEN/FREDDIEGO MERCURY, który szczególnie cenisz - kajman - 16.01.2019 03:12 PM

prz_rulez napisał(a):Oczywiście w remiksie
A co w tym oczywistego?


RE: dzień 65a - Utwór QUEEN/FREDDIEGO MERCURY, który szczególnie cenisz - EVENo - 16.01.2019 04:49 PM

(16.01.2019 03:12 PM)kajman napisał(a):  
prz_rulez napisał(a):Oczywiście w remiksie
A co w tym oczywistego?
Według zasady, jaką stosuje np. moja mama - jeżeli czegoś nie grają na RMF FM, to coś prawdopodobnie nie istnieje Icon_lol

Czelendż z kolei nieco poboczny, założony ze względu na rocznicę, więc odkopywanie go dzisiaj, przynajmniej w moim wykonaniu, raczej niekonieczne. Tym bardziej, że całkiem niedawno chwaliliśmy się swoimi ulubionymi piosenkami Queen Icon_wink

Skoro jednak już został odkopany to i ja wrzucę swój ulubiony numer zespołu - spoza tych oczywistych i tych, które już były.

Queen - SCANDAL



RE: dzień 65a - Utwór QUEEN/FREDDIEGO MERCURY, który szczególnie cenisz - thestranglers - 16.01.2019 07:42 PM

EVENo napisał(a):Czelendż z kolei nieco poboczny, założony ze względu na rocznicę, więc odkopywanie go dzisiaj, przynajmniej w moim wykonaniu, raczej niekonieczne.
poboczny bo poboczny, ale dzisiejszy dzień zajmie Chytry
prz_rulez napisał(a):A mnie ostatnio wzięło na "Living On My Own". Oczywiście w remiksie.
też taką wersję miałem na liście, więc rozumiem


RE: dzień 65a - Utwór QUEEN/FREDDIEGO MERCURY, który szczególnie cenisz - dannar - 09.03.2019 12:16 PM

Nie lubię ani zespołu, ani frontmana i raczej wywołują u mnie oni irytację. Jeśli jednak miałbym coś wybrać, to:
Queen - Innuendo