Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Święta święta! - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Wątek: Święta święta! (/showthread.php?tid=13218)

Strony: 1 2 3


RE: Święta święta! - Rincewind - 12.12.2012 12:05 PM

[2012] Cornershop feat. TRWBADOR - "Every Year So Different"




RE: Święta święta! - AKT! - 12.12.2012 09:40 PM




10/10


RE: Święta święta! - michal91d - 13.12.2012 09:21 PM

Coś nowego od Andy'ego Burrowsa:





RE: Święta święta! - michal91d - 13.12.2012 09:58 PM

I jeszcze coś ślicznego od Port Isla:



Do ściągnięcia za darmo: http://db.tt/4PmaPppd


RE: Święta święta! - michal91d - 14.12.2012 08:35 PM

Nie wierzę, że Wy nie znajdujecie w tym roku świątecznych piosenek:





RE: Święta święta! - saferłel - 14.12.2012 08:37 PM

Ja nawet nie za bardzo szukam.


RE: Święta święta! - AKT! - 14.12.2012 11:19 PM

michal91d napisał(a):Nie wierzę, że Wy nie znajdujecie w tym roku świątecznych piosenek
Ja znalazłem dziesiątki, ale tak się składa, że akurat nie tegorocznych Icon_razz


RE: Święta święta! - prz_rulez - 18.12.2012 02:14 AM




Holendersko-flamandzki projekt z Sharon z Within Temptation w refrenie Icon_biggrin


RE: Święta święta! - prz_rulez - 23.12.2012 07:36 PM

A co powiecie na piosenkę ze świętami w tle po... PERSKU?






RE: Święta święta! - furbul - 23.12.2012 09:57 PM

Zdaję sobie sprawę, że to temat muzyczny, ale myślę, że celem jest podsycenie świątecznego klimatu.
Zupełnie przypadkiem znalazłem wczoraj na vimeo cały odcinek świąteczny "Community" sprzed dwóch lat pod jednym linkiem i doszedłem do wniosku, że warto wam go zaproponować.
Całość "Abed's Uncontrollable Christmas" (poza jednym małym ujęciem) stworzono w niezwykle wyjątkowej dziś formie animacji poklatkowej. Celem w nim było naśladowanie popularnych o tej porze roku w amerykańskiej telewizji specjalnych, świątecznych programów animowanych. Fabuła luźno nawiązuje do "Ekspresu polarnego". W efekcie wyszedł swego rodzaju christmas special.
Ciekawostką jest fakt, że prace nad tym pojedynczym odcinkiem trwały około pół roku, co jest dość zrozumiałe ze względu na przygotowanie figurek i wnętrz oraz żmudny proces animacji, ale wręcz niespotykane w produkcji jakiegokolwiek serialu.
Jest to zdecydowanie najcieplejszy odcinek jaki twórcy dotychczas popełnili - był w stanie ruszyć nawet moje zimne, cyniczne serduszko Icon_wink W ciągu ostatniego roku oglądałem go kilkakrotnie i za każdym razem dałem się złapać w świąteczny klimat mimo tego, że za oknem na przykład wiosna Icon_smile Zamierzam powtórzyć go sobie jutro wieczorem wraz z pozostałymi dwoma epizodami świątecznymi tego serialu. I za rok też tak zrobię.
Pod linkiem jest oryginalna wersja odcinka (czyli bez żadnych lektorów ani napisów). Dzięki temu można docenić błyskotliwość dialogów (A journey through winter wonderland tends to test your commitment to Christmas. So when I say test, I mean Wonka-style. I'm talking dark.) Icon_wink
Zaznajcie wyżyn kreatywności telewizyjnej!

Tym samym życzę wesołych świąt Icon_smile






RE: Święta święta! - Kordian - 23.12.2012 11:03 PM

U mnie w tym roku numerem jeden jest ten wynalazek czeskich kolegów-listowiczy. Jeszcze wczoraj myślałem, że moje święta też takie będą, ale na szczęście nie będą Icon_wink





Jednocześnie chciałbym Wam wszystkim życzyć zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Aby tworzenie listy było dla Was czystą przyjemnością i abyście poznali jak najwięcej cudownej muzyki, która wywróci Wam życie do góry nogami, jak mi znaleziska z mycharts.pl. Cholernie się cieszę, że tu z Wami jestem (Dzięki Michał! dzięki Safer!) - może za wcześnie o tym mówić, ale nie zamieniłbym tego forum na żadne inne. Dzięki, że jesteście!


RE: Święta święta! - prz_rulez - 24.12.2012 11:01 AM

Słyszeliście już?




+ jeszcze jedno tegoroczne odkrycie - piosenka świąteczna z, uwaga, uwaga - SRI LANKI:





RE: Święta święta! - prz_rulez - 24.12.2012 03:36 PM

I jeszcze jeden utwór - synthpopowe święta Icon_wink