Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Święta święta! - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Wątek: Święta święta! (/showthread.php?tid=13218)

Strony: 1 2 3


RE: Święta święta! - prz_rulez - 11.12.2011 04:56 PM

Czy ja wiem, czy lepsze... Właśnie ten kawałek (i parę innych z płyty także) wydaje mi się taki sztampowy.
Cytat:A znajdzie się dla niej coś przystępnego dla mnie
To może napisz Safrze, co chciałbyś usłyszeć, to będzie nam łatwiej (łatwiej nie znaczy łatwo) szukać.


RE: Święta święta! - prz_rulez - 19.12.2011 12:05 AM

Merry Twistmas! Hehe Icon_biggrin





RE: Święta święta! - AKT! - 19.12.2011 03:53 PM

Ja jeszcze pospamuję, bo kulturalne posty są olewane Icon_wink
Moja propozycja na święta!
[Obrazek: image1tq.png]


RE: Święta święta! - prz_rulez - 22.12.2011 04:13 PM






RE: Święta święta! - dziobaseczek - 22.12.2011 04:31 PM






RE: Święta święta! - saferłel - 23.12.2011 02:54 PM

No i znalazłem swój świąteczny song - może innym też się spodoba ;] Oczywiście nie byłbym sobą, gdyby to była taka zwykła świąteczna piosenka. Muzycznie jak najbardziej, ale tekstowo...hmmm Icon_wink Klip zresztą oddaje koncept utworu (chociaż trochę nudny jest):






RE: Święta święta! - prz_rulez - 24.12.2011 02:45 PM

W tym wyjątkowym dniu chciałbym przypomnieć jakże wyjątkowy utwór. Piosenka ta była typowana na jednego z faworytów świątecznego notowania w Wielkiej Brytanii w roku 2005; niestety, skończyło się na zaledwie dwudziestym siódmym miejscu. Aż dziw bierze, bo to naprawdę fantastyczny kawałek i, śmiem twierdzić, że - do tegorocznego "Home For The Holidays" Emmy i Tima - nikt nie nagrał nic lepszego.





RE: Święta święta! - Yacy - 25.12.2011 02:52 PM

a może taki utwór:






RE: Święta święta! - AKT! - 25.12.2011 03:04 PM

Mnie w tym roku bardzo cieszy to:




Icon_biggrin

Dziesięciolatka śpiewa abstrakcyjną piosenkę o świątecznym hipopotamie <3


RE: Święta święta! - michal91d - 10.12.2012 06:54 PM

To co, może rozpoczniemy sezon na piosenki świąteczne 2012?
na początek:





RE: Święta święta! - saferłel - 10.12.2012 07:29 PM

Ja dzisiaj w Trójce słyszałem nowego Karpia - tragedia...


RE: Święta święta! - Szymek79 - 10.12.2012 08:47 PM

michal91d napisał(a):To co, może rozpoczniemy sezon na piosenki świąteczne 2012?
na początek:
w dziale z nowymi singlami od tygodnia i jakoś nikt nie pokusił się o komentarz.Icon_sad


RE: Święta święta! - Szymek79 - 10.12.2012 08:54 PM

saferłel napisał(a):Ja dzisiaj w Trójce słyszałem nowego Karpia - tragedia...
a na forum lp3 zainicjowała się kolejna polska krucjata tym razem "obrońców karpia". Bo przecież bez tego dobra narodowego nasz eter nie może sie obejść w okresie świąteczno-noworocznym.Icon_lol


RE: Święta święta! - prz_rulez - 10.12.2012 08:54 PM

Mi się wydaje, że ten Karp jest ciekawszy niż kilka poprzednich, w końcu robota Bukartyka.


RE: Święta święta! - saferłel - 10.12.2012 09:32 PM

Szymek79 napisał(a):a na forum lp3 zainicjowała się kolejna polska krucjata tym razem "obrońców karpia". Bo przecież bez tego dobra narodowego nasz eter nie może sie obejść w okresie świąteczno-noworocznym.Icon_lol
Idea ok, kilka pierwszych części też ok, ale z roku na rok łapię się na tym, że każdą kolejną część nazywam najgorszą w historii. Teraz to nawet nie ma melodii, nie mówiąc o kiepskim tekście, który jest jednym wielkim bałaganem w połączeniu ze spoken-wordową manierą ''wokalistów''. I zamiast christmas music mamy raczej do czynienia z jakimś ubogim jazzem Icon_wink Nagranie robi wrażenie skręconego w 30 minut.


RE: Święta święta! - prz_rulez - 10.12.2012 10:04 PM

Mi się akurat ta odsłona w miarę podoba, ale rozumiem Cię, ja w ostatnich latach też byłem niezadowolony. Ciekawe, na którym zadebiutuje w Trójce...


RE: Święta święta! - Yacy - 10.12.2012 10:26 PM

saferłel napisał(a):jest jednym wielkim bałaganem w połączeniu ze spoken-wordową manierą ''wokalistów''
na szczęście ja nie rozumiem o czym piszesz Icon_razz i mi się w miarę podoba. do tego fajne hammondy!

Szymek79 napisał(a):a na forum lp3 zainicjowała się kolejna polska krucjata tym razem "obrońców karpia"
Icon_lol
no cóż jeśli ktoś mi chce zakazać słuchać to się muszę bronić Icon_smile2


RE: Święta święta! - ku3a - 11.12.2012 10:56 AM

saferłel napisał(a):w połączeniu ze spoken-wordową manierą ''wokalistów''
to akurat nie ich maniera, tylko zamysł twórców


RE: Święta święta! - saferłel - 11.12.2012 11:26 AM

Wiem, ironizuję. Przecież słyszałem wcześniejsze Karpie. Po prostu (tym razem) wyszło fatalnie.


RE: Święta święta! - AKT! - 11.12.2012 03:25 PM

utwierdzam się ostatnio w przeświadczeniu, że na dobre pozbyłeś się poczucia humoru Icon_razz