Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Sprawy organizacyjne - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=145)
+--- Dział: Archiwum - stare posty (/forumdisplay.php?fid=131)
+---- Dział: Muzyczne Euro 2012 (/forumdisplay.php?fid=152)
+---- Wątek: Sprawy organizacyjne (/showthread.php?tid=13203)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Sprawy organizacyjne - thestranglers - 15.11.2011 10:59 PM

3:0 a Czesi jadą na polskie stadiony a może ukraińskie...:~


RE: Sprawy organizacyjne - Szymek79 - 15.11.2011 11:00 PM

No to mamy 15 uczestnika Euro Republikę Czeską


RE: Sprawy organizacyjne - AKT! - 15.11.2011 11:43 PM

Ja na razie mam problem z wyborem sensownych propozycji z części krajów. Podjąłem już stosowne kroki, żeby było sensowniej, ale te Czechy mnie trochę dobiły Icon_smile

Czyli jeszcze tylko jeden kraj, tak?


RE: Sprawy organizacyjne - thestranglers - 15.11.2011 11:46 PM

Póki co wiele wskazuje, że PORTUGALIA dołączy do szesnastki (2:1 w 43 minucie) ale zobaczymy krótko przed północą...


RE: Sprawy organizacyjne - thestranglers - 16.11.2011 12:04 AM

Powoli zapełniają się propozycje. Znamy już w gruncie rzeczy zasady ich wybierania i krajowych eliminacji.

Jestem już jednak myślą przy pojedynkach. Ciągle chodzi mi po głowie widmo remisów. Czy zgadzacie się by w przypadku remisu po tygodniowej rywalizacji (pn 0:00-nd 23:59) decydował jednodniowy pojedynek, np. w kolejny wtorek (0:00-23:59)?
Co jeśli i dogrywka nie przyniesie rozstrzygnięcia? Póki co wymyśliłem jeden sposób: karny! Czyli pierwszy strzał najszybszego forumowicza np. w czwartek od godziny 0:00...
Trzeba to wszystko określić szczegółowo bo pojedynki mogą być zaciekłeIcon_smile


RE: Sprawy organizacyjne - Szymek79 - 16.11.2011 12:57 AM

A jednak Ronaldo zagra na EuroIcon_wink


RE: Sprawy organizacyjne - piotreklp3 - 16.11.2011 01:34 AM

Polscy producenci paluszków się cieszą :icon_razz:
Kibicowałem Bośni, obie ekipy grają dobrą piłkę, nie to co Irlandczycy, którzy mieli dużo szczęścia, że wpadli na kiepską Estonię, ale z drugiej strony należał im się awans za MS w RPA


RE: Sprawy organizacyjne - pabloyd - 16.11.2011 11:39 AM

Ok, ja w sumie też jestem za tym, ale wolałem się upewnić.
Poza tym to sprawiedliwsze, wszak na uk i billboardzie polskich utworów nie było.
Może tylko doprecyzować w regulaminie w nawiasie, że wyłączenie dotyczy wszystkich topów wc trójkowych.


RE: Sprawy organizacyjne - Szymek79 - 16.11.2011 11:43 AM

Oto podział na koszyki:

1. koszyk: Polska, Ukraina, Hiszpania, Holandia

2. koszyk: Niemcy, Włochy, Anglia, Rosja

3. koszyk: Chorwacja, Grecja, Portugalia, Szwecja

4. koszyk: Dania, Francja, Czechy, Irlandia


RE: Sprawy organizacyjne - thestranglers - 16.11.2011 12:34 PM

pabloyd napisał(a):Może tylko doprecyzować w regulaminie w nawiasie, że wyłączenie dotyczy wszystkich topów wc trójkowych.
Dodałem polski top w regulaminie.
Co do koszyków: w każdym są słabe punkty, tyle że my też należymy do nich...


RE: Sprawy organizacyjne - pabloyd - 16.11.2011 01:16 PM

(16.11.2011 12:34 PM)thestranglers napisał(a):  Co do koszyków: w każdym są słabe punkty, tyle że my też należymy do nich...
Sportowo tak, ale muzycznie według mnie słabi nie jesteśmy :icon_razz:


RE: Sprawy organizacyjne - Szymek79 - 16.11.2011 02:12 PM

pabloyd napisał(a):Sportowo tak, ale muzycznie według mnie słabi nie jesteśmy Icon_razz
może i nie ale pod warunkiem, że do grupy nie dostaniemy Anglii, Szwecji i Francji bo wtedy na obu polach nie mamy szansIcon_wink


RE: Sprawy organizacyjne - pabloyd - 16.11.2011 02:30 PM

Dla mnie nawet z takiej grupy byśmy wyszli (chociaż to zależy od przedstawicieli), ale mój gust jest w mniejszości, więc pewnie w zabawie byłaby porażka.
Najłatwiejsza muzycznie byłaby chyba taka grupa: Rosja, Portugalia, Czechy.
A sportowo: Rosja, Grecja, Irlandia.


RE: Sprawy organizacyjne - Szymek79 - 16.11.2011 02:54 PM

pabloyd napisał(a):A sportowo: Rosja, Grecja, Irlandia.
Rosji bym nie lekceważył, myślę, że w drugim koszyku najsłabsza może być Anglia bo w pierwszych 3 meczach zabraknie jej Rooney'a.Icon_wink


RE: Sprawy organizacyjne - pabloyd - 16.11.2011 03:00 PM

(16.11.2011 02:54 PM)Szymek79 napisał(a):  myślę, że w drugim koszyku najsłabsza może być Anglia bo w pierwszych 3 meczach zabraknie jej Rooney'a.Icon_wink
Z Anglią tradycyjnie nam się gra delikatnie mówiąc średnio, więc nie sądzę żebyśmy wygrali bądź osiągnęli "zwycięski remis" Icon_smile


RE: Sprawy organizacyjne - AKT! - 16.11.2011 06:00 PM

Nie mów Rosja, póki nie przeskoczysz Icon_wink


RE: Sprawy organizacyjne - emigrant - 16.11.2011 07:23 PM

(16.11.2011 01:16 PM)pabloyd napisał(a):  Sportowo tak, ale muzycznie według mnie słabi nie jesteśmy :icon_razz:
i nigdy nie byliśmy słabi ale nasz kraj nadal się promuje grając jedynie ( z całym szacunkiem) Chopina
Ostatnio słuchałem sporo polskich nagrań z lat 80-90 tych i stwierdziłem, że w wielu przypadkach już wtedy przeganialiśmy zachód.


RE: Sprawy organizacyjne - Szymek79 - 16.11.2011 07:43 PM

emigrant napisał(a):Ostatnio słuchałem sporo polskich nagrań z lat 80-90 tych i stwierdziłem, że w wielu przypadkach już wtedy przeganialiśmy zachód.
ale te dwie dekady były bardzo dobre dla polskiej muzyki natomiast obecnie jest bardzo kiepsko a polski mainstream jest wręcz fatalny.


RE: Sprawy organizacyjne - pabloyd - 17.11.2011 01:23 PM

(16.11.2011 06:00 PM)aaktt napisał(a):  Nie mów Rosja, póki nie przeskoczysz Icon_wink
Oj Rosję ciężko przeskoczyć, do długa i szeroka, skubana Icon_mrgreen
Ale pokonać można. Na ich terenie niedawno zrobiła to Legia. A teraz zagramy na swoich śmieciach, a może nawet w W-wie, więc byłaby kolejna bitwa warszawska :icon_razz:

(16.11.2011 07:23 PM)emigrant napisał(a):  Ostatnio słuchałem sporo polskich nagrań z lat 80-90 tych i stwierdziłem, że w wielu przypadkach już wtedy przeganialiśmy zachód.
To była złota era. Wtedy udział polskich nagrań był u mnie większy na liście niż teraz.

(16.11.2011 07:43 PM)Szymek79 napisał(a):  natomiast obecnie jest bardzo kiepsko a polski mainstream jest wręcz fatalny.
Teraz na pewno jest wyraźnie gorzej, ale na świecie też jest wyraźnie gorzej.
Poza tym nie bardzo orientuje się co wchodzi do mainstreamu, ale pewnie część rzeczy z tego "koszyka" miewam na liście, więc fatalnym ja bym go pewnie nie określił Icon_smile


RE: Sprawy organizacyjne - Szymek79 - 17.11.2011 02:17 PM

pabloyd napisał(a):Poza tym nie bardzo orientuje się co wchodzi do mainstreamu, ale pewnie część rzeczy z tego "koszyka" miewam na liście, więc fatalnym ja bym go pewnie nie określił Icon_smile
dla mnie mainstream to to co graja radiostacje, a wiadomo jakich polskich wykonawców graja nasze stacje.