Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Vanessa Paradis & -M- - La Seine - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Vanessa Paradis & -M- - La Seine (/showthread.php?tid=13163)



Vanessa Paradis & -M- - La Seine - prz_rulez - 28.10.2011 09:56 AM

Sekwana (czyli - La Seine) to nowy singiel Vanessy Paradis. I, moim zdaniem, fenomenalny. To już trzecie miejsce w Walonii i 9 we Francji. Szykuje się wielki przebój!



Dodam, że utwór znaleźć można na ścieżce dźwiękowej do filmu "Un Monstre à Paris"


RE: Vanessa Paradis & -M- - La Seine - Szymek79 - 28.10.2011 10:08 AM

Zastanawiałem się dwa tygodnie temu czy robić o tym temat i zrezygnowałem.


RE: Vanessa Paradis & -M- - La Seine - Yacy - 28.10.2011 10:44 AM

całkiem fajny kawałek Icon_smile2

i video też niczego sobie... Paryż od jakieś czasu działa na mnie pozytywnie Icon_wink2


RE: Vanessa Paradis & -M- - La Seine - prz_rulez - 28.10.2011 11:04 PM

Szymku, jak mogłeś! Być może dzięki Tobie posłuchałbym tego utworu dwa tygodnie wcześniej... Jestem pod OGROMNYM WRAŻENIEM!


RE: Vanessa Paradis & -M- - La Seine - Szymek79 - 28.10.2011 11:21 PM

prz_rulez napisał(a):Szymku, jak mogłeś! Być może dzięki Tobie posłuchałbym tego utworu dwa tygodnie wcześniej... Jestem pod OGROMNYM WRAŻENIEM!
nie sądziłem, że kogoś może zainteresować, bo francuskojęzyczne granie jakoś nie szczególnie chyba jest popularne na forum, jeśli cię interesuje np. nowa Laura Pausini albo Jovanotti to zapraszam do siebie do nowości na playliście


RE: Vanessa Paradis & -M- - La Seine - prz_rulez - 29.10.2011 01:48 AM

Pausini znam i, niestety, trochę mnie rozczarowało to nagranie brakiem oryginalności. Jovanotti - wciąż do przesłuchania. Podobnie jak nowa Giorgia (w tym przypadku jednak "Il giorno migliore" mnie w jakimś stopniu chwyciło, co w ostatnich latach włoskim utworom rzadko się zdarza. Powód? Tam wieje NUDĄ! A niby Włosi mają temperament... Natomiast francuska muzyka ostatnio znów mnie pozytywnie zaskoczyła, prawie wszystko z francuskich świeżynek, które przesłuchałem, mi się podoba! Oczywiście na czele z Vanessą Icon_smile )


RE: Vanessa Paradis & -M- - La Seine - AKT! - 29.10.2011 02:22 PM

całkiem w porządku, kolejne przesłuchania zadecydują na ile Icon_smile