Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Justin Bieber - Mistletoe - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Justin Bieber - Mistletoe (/showthread.php?tid=13056)



Justin Bieber - Mistletoe - Szymek79 - 18.10.2011 11:25 AM

No to mamy święta w październiku tego jeszcze chyba nie było. "Mistletoe" nowy singiel Justina Biebera debiutuje w Top10 na brytyjskim iTunes i na pierwszym miejscu amerykańskiego iTunes. Ja w tym nagraniu słyszę więcej "I'm Yours" Jasona Mraza niż BieberaIcon_wink






RE: Justin Bieber - Mistletoe - dziobaseczek - 18.10.2011 01:28 PM

Szymek79 napisał(a):"Mistletoe" nowy singiel Justina Biebera debiutuje w
wreszcie, uff co za uga, bo tak zwlekał, że bałem się, że ten unikatowy materiał nie ujrzy światła dziennego.


RE: Justin Bieber - Mistletoe - mike - 18.10.2011 02:11 PM

Nie trawię tej pani ;P


RE: Justin Bieber - Mistletoe - Szymek79 - 18.10.2011 05:53 PM

mike napisał(a):wreszcie, uff co za uga, bo tak zwlekał, że bałem się, że ten unikatowy materiał nie ujrzy światła dziennego.
mike napisał(a):Nie trawię tej pani ;P

można lubić lub nie lubić to zjawisko muzyczne ale świat staje do góry nogami kto to widział żeby na listach przebojów w październiku były świąteczne nagrania i raczej tego dotyczył ten newsIcon_wink


RE: Justin Bieber - Mistletoe - Szymek79 - 19.10.2011 10:53 PM

Clip ze specjalną dedykacją dla dziobaseczka Icon_wink






RE: Justin Bieber - Mistletoe - bugman - 19.10.2011 11:01 PM

@$#@#@ pol pazdzienrika a ten juz koleduje. zezygam sie.


RE: Justin Bieber - Mistletoe - michal91d - 19.10.2011 11:02 PM

to jest przesada!Icon_mad


RE: Justin Bieber - Mistletoe - dziobaseczek - 19.10.2011 11:16 PM

ee tam przesadzacie. Bieber jako nadzieja, ba, mesjasz muzyki pop ma prawo do takiej ekstrawagancji. Tylko on jako wielki wieszcz i ikona stylu może popełnić tak kontrowersyjny ruch. liczę na to, że justin weźmie na warsztat także szlagiery zespołu top z zabrza, który grał u mojego kolegi na weselu. marzenia scietej głowy.


RE: Justin Bieber - Mistletoe - AKT! - 22.10.2011 05:02 PM

Świąteczny Bieber był to przewidzenia, ale akurat on mógł sobie pozwolić na wydanie tego singla w grudniu i wtedy miałby pewnie jeszcze lepszą sprzedaż niż w październiku. No chyba, że szykuje cały album?