Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą (/showthread.php?tid=13046)



dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą - dziobaseczek - 17.10.2011 07:38 AM

Nie mam wątpliwości




RE: dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą - Tomekk - 17.10.2011 08:18 AM

Oczywista oczywistość :






RE: dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą - thestranglers - 17.10.2011 10:14 AM

Wiedziałem że pojawi się taka kategoriaIcon_smile kucie przy Piasku? czemu nieIcon_smile




RE: dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą - AKT! - 23.10.2011 03:05 PM

z maturą? oj, jak to już dawno było Icon_sad
pamiętam za to, że akurat przed maturą zarejestrowałem się na mycharts, wszystko po to, żeby się nie uczyć Icon_lol
wtedy u mnie na liście królowało "Love Song" Sary Bareilles, więc niech będzie ten numer





RE: dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą - michal91d - 23.10.2011 03:10 PM

o! nic tutaj nie dałem.
Choć żaden utwór jakoś nie kojarzy mi się z maturą, to jednak pośrednio jest taki jeden. Tuż przed maturą zorganizowałem sobie seans 6 sezonów "Lost" (obejrzałem je w niecały miesiąc), a z tym serialem kojarzy mi się ten utwór:




EDIT: a podczas matury na mojej liście królowała Katie Melua - The Flood


RE: dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą - saferłel - 23.10.2011 04:57 PM



To był iście motywujący numer. Słuchałem go przez większą część matury (a na pewno do momentu, kiedy spokojnie zdałem matmę Icon_razz2) przed każdym kolejnym egzaminem, każdej nocy. Taki rytuał ;P


RE: dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą - dziobaseczek - 24.10.2011 12:10 AM

saferłel napisał(a):przed każdym kolejnym egzaminem, każdej nocy. Taki rytuał ;P
świetnie, nie dość, że motywująca to fajna.


RE: dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą - prz_rulez - 24.10.2011 12:45 AM

To może Trójkowo?





RE: dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą - Arturo DDZ - 24.10.2011 02:14 PM

Marsz pogrzebowy


RE: dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą - furbul - 25.10.2011 11:52 PM

Może niekoniecznie z maturą, ale końcówka szkoły mi się z tym numerem kojarzy.






RE: dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą - kajman - 29.10.2011 05:17 PM

No nie bezpośrednio z maturą kojarzy mi się jakiś polonez, którego tańczyć musieliśmy się nauczyć. No może niezupełnie, mnie się tego nie udało nauczyć. Z nim było podobnie jak z dwutaktem: nigdy nie umiałem poprawnie i skoczyć i rzucić.


RE: dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą - stavanger - 30.10.2011 02:17 AM

maj 2002r.





RE: dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą - thestranglers - 20.12.2018 07:26 AM

Pamiętam, że był 25 maja, byłem po ustnym polskim i po maturze, a w radiu leciało De Su z bardzo adekwatnym tytułem: Życie cudem jest.




RE: dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą - EVENo - 20.12.2018 08:10 AM

To była ustna z angielskiego. Czekałem przed drzwiami na swoją kolej, ta miała nadejść lada moment. W całej szkole cisza, dobrze wiem jak funkcjonują młodsze klasy w tym okresie, przecież sam to przerabiałem. "Cicho, bo są matury" to motto przewodnie całego maja. Jakież więc było moje zdziwienie gdy nagle z okolic sali gimnastycznej rozbiegł się bardzo głośny dźwięk. Dźwięk piosenki, która od tej pory kojarzy się tylko z tą sytuacją. Utwór zagrany niemalże jako moja muzyka na wejście, bo gdy tylko się skończył, nadeszła moja kolej.

Nigdy więc nie zapomnę, jak siedziałem na korytarzu i w całości wysłuchałem tej piosenki tuż przed ustną maturą z angielskiego. Nikt inny w całej szkole czegoś takiego nie doświadczył i pewnie nigdy się nie dowiem kto i z jakiej okazji tak głośno go puścił w trakcie matur.

Rotary - NA JEDNEJ Z DZIKICH PLAŻ



RE: dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą - neo01 - 20.12.2018 10:47 AM

Ten dzień można by opisać tytułem piosenki Coldplay "Don't Panic" albo U2 "Beautiful Day", jednak wybiorę inny kawałek, który także był wówczas na LP3.
Raz, dwa, tri... Icon_smile

Kazik & Yugoton - Malcziki


RE: dzień 39 - Piosenka, która kojarzy Ci się z maturą - dannar - 23.01.2019 08:49 PM

Utwór, który wtedy poznałem, a stał się antidotum na stres.
The War On Drugs - Red Eyes