Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 34 - Piosenka z płyty ze świetną okładką - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 34 - Piosenka z płyty ze świetną okładką (/showthread.php?tid=12990)

Strony: 1 2


RE: dzień 34 - Piosenka z płyty ze świetną okładką - EVENo - 15.12.2018 10:30 PM

(15.12.2018 05:32 PM)kajman napisał(a):  Ta okładka Ci się podoba? Dla mnie totalne ohydztwo.

Ja wiem, nie jest dziełem sztuki. Niesie jednak przekaz, który mnie fascynuje. Od dziecka interesuje mnie nasze miejsce we wszechświecie i filozoficzne rozmyślenia na ten temat. Co za tym idzie, okładka oryginalnego Oxygene również robi na mnie piorunujące wrażenie. Odwieczne pytanie: dlaczego akurat ta planeta i dlaczego akurat to ciało na tej planecie? Przecież mogłem urodzić się jako struś. Albo jako baran. Albo jako Krystyna Pawłowicz. Albo przepaść w prezerwatywie.

Okej, na tym się zatrzymam Icon_razz2 Swoją drogą, wpadłem właśnie na pomysł dodatkowego Shark Of Ages - okładek albumów. Jest w czym wybierać Icon_wink Tym bardziej, że uparcie nie chcę w wątkach z tego działu wrzucać moich ulubionych zespołów, aby nie zdominowały reszty świata Icon_razz2


RE: dzień 34 - Piosenka z płyty ze świetną okładką - dannar - 15.01.2019 09:23 PM

Najlepszym dowodem na to, że nie przejmuje się wyglądem okładek jest to, że moimi pierwszymi płytami była kolekcja Dire Straits. Icon_razz
Ta chyba może być.
Queens Of The Stone Age - Little Sister