Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Nickelback - When We Stand Together/Bottoms Up - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Nickelback - When We Stand Together/Bottoms Up (/showthread.php?tid=12863)



Nickelback - When We Stand Together/Bottoms Up - Szymek79 - 27.09.2011 06:37 PM

"When We Stand Together" i "Bottoms Up" to nowe single Kanadyjczykow z Nickelback jednocześnie zapowiadają ich siódmy studyjny album "Here And Now" który do sprzedaży trafi 21 listopada.










RE: Nickelback - When We Stand Together - michal91d - 27.09.2011 06:38 PM

Nie przepadam za nimi. Niby nie grają źle, ale jakoś nigdy mnie nie zachwycali. Nowego singla posłucham głównie z ciekawości


RE: Nickelback - When We Stand Together/Bottoms Up - Szymek79 - 27.09.2011 08:12 PM

michal91d napisał(a):Nie przepadam za nimi. Niby nie grają źle, ale jakoś nigdy mnie nie zachwycali. Nowego singla posłucham głównie z ciekawości

też nigdy za nimi jakoś nie przepadałem "How You Remind Me" to fajne nagranie ale zarżnięte przez radiostacje na dzień dzisiejszy chyba najbardziej lubię "Her" samego Chada Kroegera a z dwójki nowych singli bardziej podoba mi się "When We Stand Together".


RE: Nickelback - When We Stand Together/Bottoms Up - saferłel - 27.09.2011 08:25 PM

WOW! TO NASTĘPCY R.E.M. ROCK 'N ROLL!


RE: Nickelback - When We Stand Together/Bottoms Up - AKT! - 27.09.2011 09:11 PM

mam takie marzenie, żeby oni już przestali wydawać płyty
choć był jakiś numer lekko countrujący ze dwa, trzy lata temu, który miał zaangażowany klip i który w miarę lubiłem, ale to by było na tyle


RE: Nickelback - When We Stand Together/Bottoms Up - Szymek79 - 09.11.2011 11:43 AM






RE: Nickelback - When We Stand Together/Bottoms Up - dziobaseczek - 09.11.2011 11:53 AM

saferłel napisał(a):WOW! TO NASTĘPCY R.E.M. ROCK 'N ROLL!
wyczuwam nutkę ironii Icon_smile


RE: Nickelback - When We Stand Together/Bottoms Up - Remo - 14.11.2011 05:27 PM

tak mi się przypomniało że Aaktt pewnie miał na myśli Rockstar Icon_wink
http://www.youtube.com/watch?v=DmeUuoxyt_E&ob=av2n


RE: Nickelback - When We Stand Together/Bottoms Up - prz_rulez - 14.11.2011 06:18 PM

Zaangażowane było "If Everyone Cared" - świetny kawałek, świetnie przesłane.
A Ty Safrze złośliwy jesteś. Co prawda od czasu "Rockstar" niczym mnie nie zaskoczyli, ale jednak mieli te kilka przebojów w moim mniemaniu (HYRM, Feelin' Way To Damn Good, Someday, If Everyone Cared, Rockstar. 5 - czyli nienajgorzej)