Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Marina & The Diamonds - Radioactive EP - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Marina & The Diamonds - Radioactive EP (/showthread.php?tid=12439)



Marina & The Diamonds - Radioactive EP - Szymek79 - 20.08.2011 01:50 AM

Marina powraca z nowym materiałem, płyta będzie nosiła tytuł "Electra Heart" a promują ją nagrania "Fear & Loathing" i "Radioactive", które dostępne będzie w sprzedaży na iTunes od 26 września.

Part 1: Fear And Loathing





Part 2: Radioactive





RE: Marina & The Diamonds - Part 1: Fear And Loathing - chris975 - 20.08.2011 11:20 AM

A całkiem niedawno sprawdzałem kiedy coś nowego wyda i było napisane, że pod koniec roku Icon_smile
Także miła niespodzianka.
Dzięki Szymku za cynk

Utwór dobry ale czy przebije na mojej liście sukcesy utworów z poprzedniej płyty? Zobaczymy.
Debiut u mnie gwarantowany Icon_wink


RE: Marina & The Diamonds - Part 1: Fear And Loathing - Szymek79 - 20.08.2011 11:22 AM

Tak się spodziewałem, że głównym odbiorcą tego newsa możesz być Ty


RE: Marina & The Diamonds - Part 1: Fear And Loathing - michal91d - 20.08.2011 01:27 PM

ale to nie jest nowy singiel. Nowym singlem będzie utwór "Radioactive", który stworzyli producenci Rihanny Icon_facepalm


RE: Marina & The Diamonds - Part 1: Fear And Loathing - chris975 - 20.08.2011 02:11 PM

Tzn, że jest to tylko jakieś promo?


RE: Marina & The Diamonds - Part 1: Fear And Loathing - Szymek79 - 20.08.2011 02:15 PM

michal91d napisał(a):ale to nie jest nowy singiel. Nowym singlem będzie utwór "Radioactive", który stworzyli producenci Rihanny O matko

"Radioactive" to nie jest przypadkiem Epka (przynajmniej tak podaje iTunes), nawet jeśli nie jest oficjalnym singlem to jest to zapowiedź nowej płyty do której powstał teledysku a w poniedziałek ma się ukazać "Part 2" więc być może będzie to "Radioactive".
http://www.marinaandthediamonds.com/


RE: Marina & The Diamonds - Part 1: Fear And Loathing - michal91d - 22.08.2011 01:09 PM

Jest już "Radioactive". Niestety bardzo się zawiodłem. To nie jest ta sama Marina co dwa lata temu. Jak dobrze ktoś napisał w komentarzu pod teledyskiem, że tak teraz tworzy wielu artystów. Jak dla mnie Marina straciła swoją szansę i styl... Icon_facepalm






RE: Marina & The Diamonds - Part 1: Fear And Loathing - prz_rulez - 22.08.2011 02:47 PM

Nie wierzyłem, gdy usłyszałem. To naprawdę... dance-pop! Icon_surprised
Niesamowite.
Chociaż Fear And Loathing jest trochę inne...


RE: Marina & The Diamonds - Part 1: Fear And Loathing - saferłel - 22.08.2011 02:55 PM

Faktycznie. Brzmi jak zupełnie ktoś inny, nawet tak wygląda. Nie ma już tego dziewczęcego uroku z ''Champagne''. Teraz tylko made in USA. Niefajne.


RE: Marina & The Diamonds - Part 1: Fear And Loathing - Szymek79 - 22.08.2011 04:46 PM

michal91d napisał(a):Jest już "Radioactive". Niestety bardzo się zawiodłem. To nie jest ta sama Marina co dwa lata temu. Jak dobrze ktoś napisał w komentarzu pod teledyskiem, że tak teraz tworzy wielu artystów. Jak dla mnie Marina straciła swoją szansę i styl... O matko
Zawsze można postawić na pierwsze nagranie z epki czyli "Fear & Loathing" jest na pewno lepsze niż Radioactive


RE: Marina & The Diamonds - Radioactive EP - Remo - 22.08.2011 07:41 PM

Dobra, słabe ale mam słabość do jej głosu i pewnie mi sie spodoba. Może dzięki temu stacje radiowe sobie o niej przypomną


RE: Marina & The Diamonds - Radioactive EP - chris975 - 22.08.2011 09:20 PM

Hmm "Fear and Loathing" jest jednak lepsze. Bardziej pasuje klimatem do poprzedniej płyty.
Mam nadzieję, że na płycie więcej będzie takich właśnie klimatów niż typu "Radioactive", których jak to ktoś zauważył pełno wokół.
Poza tym Marina w blond włosach jakoś mi nie pasuje Icon_wink

Aha mój chomik jest już zaopatrzony w "Fear and loathing" Icon_wink