Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Lady Gaga - You And I - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Lady Gaga - You And I (/showthread.php?tid=12287)



Lady Gaga - You And I - Szymek79 - 03.08.2011 05:15 PM

Jednak to "You And I" będzie czwartym singlem z płyty "Born This Way". Singiel oficjalną swoją premierę będzie miał 23 sierpnia. A Tak Gaga zaprezentowała swój nowy przebój w "The View".








RE: Lady Gaga - You And I - Szymek79 - 17.08.2011 09:55 AM

Znowu się postarała jeśli chodzi o video






RE: Lady Gaga - You And I - AKT! - 17.08.2011 12:31 PM

Piosenka jest w miarę ok. Chyba pierwszy singiel Gagi bez techniawego bitu w tle. Nadawałaby się wręcz do radia country!
Natomiast klip zupełnie nie przystaje. Ma kilka niezłych momentów, ale ogólnie jest przesadzony i nadmiernie udziwniony, podczas gdy do tego numeru można było zrobić dużo efektywniejszy prosty teledysk, zamiast tego przypadkowego miszmaszu.


RE: Lady Gaga - You And I - prz_rulez - 18.08.2011 03:55 AM

I tak jest dosyć spójny jak na GaGę.
Mam wrażenie, że po względnej porażce Judasa (choć bardziej chyba w sprzedaży niż w pozycjach na listach, bo można być na średnich pozycjach, ale być tam bardzo długo) GaGa nie może już liczyć na swobodny ruch w wyborze singla i wybiera się to co jest przyjazne radiu. Mogę się jednak mylić.


RE: Lady Gaga - You And I - Marek - 18.08.2011 12:22 PM

ojej.ballada jakby żywcem wzięta z jakiejś płyty Def Leppard z początku lat 90tych.tragedia.dno.teledysk-przerost formy nad treścią totalny.Biedna gaga tak bardzo chce naśladować Madonnę co jej kompletnie nie wychodzi,ale jest cos pozytywnegoIcon_smile Dzięki nieudolności gagi coraz bardziej doceniam i tak lubianą przeze mnie Madonnę,której nikt nie zastąpi.PA PA GA GA.