Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know (/showthread.php?tid=12199)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - prz_rulez - 24.07.2011 10:37 PM

[Obrazek: Gotye-Somebody-That-I-Used-To-Know-300x300.jpg]

http://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY

Gotye wraca!
Singiel radzi sobie fenomenalnie na australijskiej liście singli, póki co - miejsce 12.


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - kleschko - 27.07.2011 07:43 PM

Wyśmienite.


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - saferłel - 27.07.2011 11:53 PM

Utwór ciekawy, ale myślę, że lepiej byłoby, gdyby jakiś zdolniejszy artysta się za niego wziął.


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - prz_rulez - 11.08.2011 08:03 PM

Bardzo nieśmiało zwrócę uwagę na to, że, poza trzecim miejscem w Australii, od teraz jest to numer 3. w Holandii! Czy gdzieś jeszcze uda mu się odnieść taki sukces?
Przyznam, że robi się ciekawie.


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - prz_rulez - 22.08.2011 02:46 PM

Na szczycie w Australii, w Holandii prawie na szczycie i teraz na 7. miejscu we Flandrii. Nawet przy ostatnich sukcesach Adele zadziwia mnie, że TAKI utwór potrafi być TAK wysoko. Czy uda się rozprzestrzenić ten sukces na inne kraje? Zobaczymy.
Ciesze się też, że powoli utwór zdobywa zwolenników na forum, jednakże do sukcesu "Heart's A Mess" jeszcze daleko. A to ciekawe, bo po przetarciu szlaków i przy takim sukcesie utwór powinien szybko zaatakować forumowe listy.


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - prz_rulez - 31.08.2011 10:13 PM

Drugie miejsce w Nowej Zelandii i 30 w Walonii.
Teraz czas na kolejny kraj Icon_wink


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - prz_rulez - 22.12.2011 06:30 PM

No i stało się! Gotye wychodzi poza magiczny krąg czterech krajów (+LP3) i jest obecnie na szóstym miejscu niemieckiej listy singli! Oprócz tego, zajmuje 46 miejsce w Austrii i 73 w Szwajcarii, jest także... Alternative i Rock Charts Billboardu! Oby to nie był koniec sukcesów Gotye!


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - Szymek79 - 22.12.2011 06:47 PM

już jest na drugim w Niemczech, przegrywa tylko z "Video Games".


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - prz_rulez - 22.12.2011 06:55 PM

Widziałem, ale coś mi nie pasowało. Jeśli to prawda to... to wciąż w to nie wierzę.


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - Szymek79 - 27.12.2011 03:01 AM






RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - thestranglers - 29.12.2011 11:17 AM

A jutro rekord LP3 w zasięgu! Icon_smile


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - prz_rulez - 29.12.2011 11:50 AM

I oby się udało.
A teraz... paCZcie tutaj:
http://www.billboard.com/charts/hot-100#/charts/canadian-hot-100?chartDate=2011-12-31&order=gainer


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - Szymek79 - 30.12.2011 02:00 PM

udało się Gotye w 9 tygodniu przebywania na niemieckiej liście zdetronizował Lanę i jest aktualnym No1Icon_smile


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - Dobromiera - 30.12.2011 02:21 PM

To po prostu staje się dużym hitem w Europie, co tu dużo mówić.


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - Szymek79 - 30.12.2011 02:24 PM

Art. Brut. napisał(a):To po prostu staje się dużym hitem w Europie, co tu dużo mówić.
i tak byliśmy pierwsi na tym kontynencieIcon_wink


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - thestranglers - 30.12.2011 10:41 PM

Spadli z pierwszego Icon_sad więc zostaną chyba tylko 13 tygodnie na 1 na LP3...


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - przemek - 30.12.2011 11:32 PM

Jest to dla mnie zaskakujące, że ta piosenka zdobywa taką popularność., ale to miłe zaskoczenie i odmiana od "łubu dubu". Jednym uchem przesłuchałem jego płyty i drugiego takiego przeboju tam chyba nie ma, ale ten wystarczająco wbija się w pamięć. Fajny tekst, jego głos przypomina bardzo Stinga, szczególnie w refrenie. Jedyne co do mnie nie trafia to teledysk - wielka rozdziawiona gęba przysłania mi wszystko Icon_wink2


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - thestranglers - 30.12.2011 11:38 PM

przemek napisał(a):Jedyne co do mnie nie trafia to teledysk - wielka rozdziawiona gęba przysłania mi wszystko Icon_wink2
Czasem nie ma co wzrockowo odbierać numerów. Luknąłem bardzo oględnie chyba raz a później już nie wracałem do tego obrazka. Niestety czasy takich rewelacyjnych wideoklipów jak "DIGGING IN THE DIRT" PETERA GABRIELA dawno minęły. Może tak a propos zrobimy za jakiś czas plebiscyt na ulubione wideoklipy? Icon_smile Było już coś takiego?


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - prz_rulez - 05.01.2012 10:23 AM

Piękny skok w Austrii i w efekcie trzecie miejsce na tamtejszej liście singli. W Szwajcarii na razie na trzydziestym siódmym, zobaczymy, jak to się dalej rozwinie.


RE: Gotye Feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - Szymek79 - 06.01.2012 02:35 PM

Gotye obronił pierwsze miejsce na niemieckiej liście przebojów.