Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mika - Elle Me Dit - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Mika - Elle Me Dit (/showthread.php?tid=12136)



Mika - Elle Me Dit - Szymek79 - 17.07.2011 07:49 PM

"Elle Me Dit" to pierwszy singiel z nowego trzeciego albumu Miki, jest to zarazem pierwszy utwór w jego karierze po francusku. Album pt "The Orgin Of Love" będzie miał swoją premierę w 2012.





RE: Mika - Elle Me Dit - prz_rulez - 17.07.2011 11:39 PM

Gratuluję odważnego kroku! Pewnie na sukces w Wielkiej Brytanii nie ma co liczyć (dlaczego jako pierwsze nasunęło mi się słowo "tępaki"?...), ale walić to. Po drugim przesłuchaniu jestem już bardzo, bardzo za.


RE: Mika - Elle Me Dit - Remo - 18.07.2011 01:05 PM

A mnie się tak se podoba.
@up - to oczywiste że w UK nic co nie jest po angielsku nie ma szans na top10 a moze i 40, nie pamiętam kiedy ostatnio coś tam w innym języku niż ang było w top40


RE: Mika - Elle Me Dit - Szymek79 - 18.07.2011 01:20 PM

Remo napisał(a):@up - to oczywiste że w UK nic co nie jest po angielsku nie ma szans na top10 a moze i 40, nie pamiętam kiedy ostatnio coś tam w innym języku niż ang było w top40

ostatni numer jeden nie po angielsku to był Las Ketchup i "Asereje" a w zeszłym roku na pewno w Top40 było "Alors On Danse" Stromae dotarł "aż" do 25.


RE: Mika - Elle Me Dit - prz_rulez - 18.07.2011 01:45 PM

"Dragostea din tei" było na 3., "Moi... Lolita" na 9.
Cytat:@up - to oczywiste że w UK nic co nie jest po angielsku nie ma szans na top10 a moze i 40,
Bo to oczywiste, że mieszkają tam językowe tępaki. Nie wszyscy oczywiście, bo znam na przykład gościa, który przyjechał do Polski, bo mu się spodobał polski i zaczął się go uczyć (przetrwał mniej niż rok, ale i tak graty za odważną decyzję), ale nawet oficjalne dane mówią o podejściu większości anglików do języków... Przykre.
Zdecydowanie kraj nie dla mnie Icon_biggrin


RE: Mika - Elle Me Dit - przemek - 18.07.2011 10:29 PM

Fajna piosenka, zresztą dla mnie wszystkie jego single są ok. Szkoda jednak, że po francusku, ja lubię rozumieć o czym ktoś śpiewa Icon_smile


RE: Mika - Elle Me Dit - prz_rulez - 19.07.2011 12:47 AM

Żyjemy w czasach translatorów, skype'a i couchsurfingu, co za problem?


RE: Mika - Elle Me Dit - Szymek79 - 19.08.2011 03:10 PM

jest już clip