Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Cher Lloyd - Swagger Jagger - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Cher Lloyd - Swagger Jagger (/showthread.php?tid=12061)



Cher Lloyd - Swagger Jagger - Szymek79 - 08.07.2011 01:47 PM

Cher Lloyd zajęła 4 miejsce w ostatniej edycji brytyjskiego X Factora (podopieczna Cheryl Cole) i była jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci 7 edycji (większe emocje chyba wzbudzał tylko Wagner(odpowiednik Pani Małgosi z naszego X Factora)). 1 lipca ukazał się clip do debiutanckiego singla który już jest określany mianem brytyjskiego "Friday" Rebecci Black. Moim zdaniem i tak pewnie wyląduje na szczycie brytyjskiej listy no chyba że magia X Factora przestała działać.





RE: Cher Lloyd - Swagger Jagger - Tkk_Bolly - 14.07.2011 03:06 PM

Toż to świetne! Już po pierwszej audycji Cheryl zauważyła, że Cher mam zadatki na gwiazdę popu i się nie myliła.Są kontrowersje to dobrze.Teraz tylko czekam na którym miejscu zadebiutuje na UK. Jeśli już miałbym szukać wokalistki do której można porównać Cher to stawiałbym na Lady Sovereign


RE: Cher Lloyd - Swagger Jagger - przemek - 14.07.2011 04:52 PM

W tej piosence jest dla mnie coś fajnego i jednocześnie coś niesamowicie irytującego, nie umiem powiedzieć co przeważa.


RE: Cher Lloyd - Swagger Jagger - mike - 16.07.2011 01:08 AM

(14.07.2011 04:52 PM)przemek napisał(a):  W tej piosence jest dla mnie coś fajnego i jednocześnie coś niesamowicie irytującego, nie umiem powiedzieć co przeważa.

dokładnie takie same mam odczucia.


RE: Cher Lloyd - Swagger Jagger - Szymek79 - 01.08.2011 08:45 PM

wygląda na to że klonikowi Cheryl Cole uda się zdobyć No1 na brytyjskiej liście w najbliższą niedzielę bo na razie jest na pierwszym miejscu na iTunes


RE: Cher Lloyd - Swagger Jagger - Remo - 08.08.2011 06:59 PM

Kolejny plastik do kompletu ... eh Mnożą się jak komary


RE: Cher Lloyd - Swagger Jagger - AKT! - 08.08.2011 07:34 PM

I oto mamy zwycięzcę corocznego plebiscytu na najgorszy utwór roku! Wyprzedza niezdarną Rebekę o lata świetlne pod tym względem! Tam było miło, płatki na śniadanie i w ogóle fun fun fun fun, a tu jakiś swagger jagger i nieprzyjemne wyzywanie przypadkowego odbiorcy piosenki od hejtera. Moja ocena 0/100.