Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Joss Stone - LP1 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Joss Stone - LP1 (/showthread.php?tid=11777)



Joss Stone - LP1 - Szymek79 - 04.06.2011 02:19 AM

26 lipca będzie miał premierę piąty album Joss Ston "LP1" (1 - bo dla nowej wytwórni)
[Obrazek: LP1_%28Joss_Stone_album%29.jpg]

Tracklista:

1. "Newborn"
2. "Karma"
3. "Don't Start Lying To Me"
4. "Last One To Know"
5. "Drive All Night"
6. "Cry Myself To Sleep"
7. "Somehow"
8. "Landlord"
9. "Boat Yard"
10. "Take Good Care"




- Marek - 04.06.2011 05:55 AM

bardzo sie cieszę,mocny głos.wszystko napisała razem z Davem Stewartem,Icon_smile


- AKT! - 04.06.2011 11:36 AM

Nie ma "Back in Style"? Icon_sad A taki fajny numer...


- prz_rulez - 05.06.2011 08:15 PM

Kurczę, po "You Had Me" (zresztą po całej tej płycie, bo była promowana w Trójce i to w dużej mierze dzięki Markowi Niedźwieckiemu) była dla mnie odkryciem. Potem było jeszcze "Gimme Shelter" z Angelique Kidjo i... i nic spektakularnego, co wpadłoby mi w ucho. SZKODA.


- AKT! - 05.06.2011 09:25 PM

A ja się nie zgodzę. Poprzednia płyta była najlepszą w jej karierze. Zresztą wszystkie trzy były dobre. Na każdej było zawsze sporo fajnych kawałków. Żałować można tylko tego, że media już jej nie chcą i nowy album nie ma szans na powodzenie na listach przebojów.


- prz_rulez - 05.06.2011 09:47 PM

No dobra, przesłuchałem sobie parę utworów z ostatniej płyty, i faktycznie nie są złe. Ale takie "You Had Me" to była petarda, przyciągająca wszystkich, od ludzi słuchających stacje komercyjne po takich Marków Niedźwieckich (choć i tak mogło być wokół niej głośniej). Na "Colour Me Free!" nie słyszę potencjału komercyjnego (poza nielicznymi kawałkami) [i nie chodzi mi też o to, by Joss brzmiała jak np. Kelly Clarkson, bardziej na myśl przychodzi mi "Come Away With Me" Norah Jones, generalnie jakieś bliżej nieokreślone "coś"]


- AKT! - 05.06.2011 09:53 PM

No proszę Cię! Gdzie "Come Away With Me" a gdzie Joss. Faktycznie to nie jest radiowe brzmienie, ale co począć, że radio gra to co gra Icon_sad


- prz_rulez - 05.06.2011 09:58 PM

Pewne podobieństwa są. Kurczę, ciężko mi to wytłumaczyć. Czasem po prostu brakuje jakiegoś błysku w oku i na ostatnim albumie Joss był chyba właśnie ten problem.