Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 28 - Piosenka, która wywołuje w tobie poczucie winy - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 28 - Piosenka, która wywołuje w tobie poczucie winy (/showthread.php?tid=11598)



dzień 28 - Piosenka, która wywołuje w tobie poczucie winy - michal91d - 15.05.2011 10:48 PM

Zupełnie tego nie rozumiem. Być może dobrze, że do końca dnia pozostała godzina Icon_smile2
Żadna piosenka mi tu nie pasuje Icon_mrgreen


- prz_rulez - 15.05.2011 10:56 PM

http://kornii.wrzuta.pl/audio/66TetcnWwy0/arka_satana_plody_plody_plody


- mike - 15.05.2011 11:04 PM

nie mam pojęcia dlaczego... ale zawsze jak to słysze to mam poczucie winy...




- saferłel - 15.05.2011 11:39 PM

Ja też uważam, że to chyba najbardziej bezsensowny dzień Icon_wink W sumie mogliśmy dodać własne propozycje, coś zmienić, a nie tylko korzystać z gotowego szablonu.


- furbul - 16.05.2011 12:24 AM



Tu jest tyle rzeczy, którym się sprzeciwiam w 'rozwoju' mainstreamowej muzyki ostatnimi czasy, ale ostatnio doszedłem do wniosku, że te nowe kawałki Britney nadają się do słuchania i są całkiem fajne z przymrużeniem oka.


- Miszon - 16.05.2011 11:41 AM

Nie bardzo rozumiem, dlaczego miałby ktoś się czuć winny z powodu jakiejś piosenki. Dziwny temat.


- Tomekk - 17.05.2011 06:31 PM

ja też nie mogę tu wstawić żadnej propozycji.


- kajman - 17.05.2011 07:07 PM

To może ja potraktuję ten temat od drugiej strony. Niewątpliwie poczucie wina wywołuje u mnie piosenkę Dziś prawdziwych cyganów już nie ma.
http://chomikuj.pl/narcyzajab/Galeria/muzyka/polscy+wykonawcy/Stan+Borys


- stavanger - 17.05.2011 11:32 PM

Może to:
Lavina Cox - Nie dotykaj



- Yacy - 18.05.2011 11:50 PM

to ja napiszę, że nie mam absolutnie pojęcia co tu napisać Icon_razz


RE: dzień 28 - Piosenka, która wywołuje w tobie poczucie winy - dziobaseczek - 14.10.2011 04:58 PM

Niesamowity, ponury tekst. Pewne rzeczy mogłem zrobić inaczej ...





RE: dzień 28 - Piosenka, która wywołuje w tobie poczucie winy - thestranglers - 09.12.2018 02:45 AM

A ode mnie niech będzie Fever Ray - Keep The Streets Empty For Me, obowiązkowo z tym obrazkiem:




RE: dzień 28 - Piosenka, która wywołuje w tobie poczucie winy - neo01 - 09.12.2018 10:48 AM

Miszon napisał(a):Nie bardzo rozumiem, dlaczego miałby ktoś się czuć winny z powodu jakiejś piosenki. Dziwny temat.
Dokładnie. Na razie nic mi nie przychodzi do głowy, więc raczej sobie odpuszczę. Trochę na siłę wymyślone, jak dla mnie.


RE: dzień 28 - Piosenka, która wywołuje w tobie poczucie winy - EVENo - 09.12.2018 03:43 PM

Z jednej strony dziwny, z drugiej mogło się zdarzyć, że coś śpiewaliśmy po pijaku na karaoke albo że jakaś piosenka wywołuje u nas jakiejkolwiek inne niemiłe wspomnienie. To zależy jak bardzo przywiązujemy się do takich rzeczy i jak bardzo je pamiętamy. A ja robię i jedno i drugie. Najlepszym przykładem jest piosenka Forever Not Yours grupy A-ha, która od zawsze kojarzy mi się z konkretnym etapem w konkretnej grze na PlayStation... bo dzieckiem będąc grałem w Spyro, gdy pierwszy raz usłyszałem to w radio i od tamtej pory nieustannie ta piosenka kojarzy mi się z Agentem 9, a Agent 9 z tą piosenką. Tak mocno mi się to wryło w pamięć Icon_biggrin

Ale jako że negatywne myśli zazwyczaj staramy się wyrzucić z pamięci, tak i tutaj nie jest łatwo. No bo gdyby Hey You Pink Floydów nadal miało mi się kojarzyć z konkretną, niemiłą sytuacją, to już nigdy bym nie odpalił The Wall w odtwarzaczu Icon_wink Jednak... poczucie winy? Wstydu, to jeszcze, ale winy?

[10 minut później]

Nie było łatwo, ale dotarłem do tego. W sumie nie taki głupi ten temat Icon_razz2 Przypomniałem sobie jak się raz pokłóciłem z ojcem. Ostatnia zwrotka zrobiła wtedy robotę...
Kazik & Kwartet Proforma - GORZKI PŁACZ



RE: dzień 28 - Piosenka, która wywołuje w tobie poczucie winy - dannar - 05.01.2019 07:14 PM

Tutaj akurat od razu mi się skojarzyło.
Bo niszczymy tę planetę... i nie wiadomo ile nam zostało, ale zegar tyka.
Maja Kleszcz - Odyseja