Największe forum list przebojów Mycharts.pl
day 13:Utwór, do którego lubienia nigdy byś się nie przyznał - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: day 13:Utwór, do którego lubienia nigdy byś się nie przyznał (/showthread.php?tid=11436)

Strony: 1 2 3 4


RE: day 13:Utwór, do którego lubienia nigdy byś się nie przyznał - dejmieeen - 25.11.2018 03:34 PM

Mam nadzieję, że to nigdy nie wycieknie, ale... lubię Britney Icon_biggrin




RE: day 13:Utwór, do którego lubienia nigdy byś się nie przyznał - Sundrajta - 25.11.2018 04:34 PM

No to już wyciekło. Icon_wink
W moim przypadku, to będzie zespół, a nawet dwa! Gdy jakiś czas temu Yacy zgłosił do klasyka Bad Boys Blue "You're a Woman" to przez chwilę zastanawiałem się czy przyznać się, że ich lubię?
Ale skoro w latach 80-tych oni i jeszcze Modern Talking Icon_twisted wskazywali nowe kierunki w muzyce dyskotekowej i u mnie wszyscy tego słuchali, to nawet ciężko było ich nie lubić. Zresztą mam coraz mniejsze obiekcje, żeby nie przyznawać się do lubienia tych bardziej "obciachowych" wykonawców. Icon_lol
Dlatego wrzucam pierwszą z brzegu piosenkę tego nurtu, zespołu, który jednakoż cenię odrobinę bardziej:



RE: day 13:Utwór, do którego lubienia nigdy byś się nie przyznał - dannar - 09.12.2018 12:00 AM

Kiedy usłyszałem pierwszy raz, pomyślałem "co za syf". Potem było naśmiewanie się z artystki i z samego utworu w gronie znajomych, jak i członków rodziny. Minęło parę lat, mentalny gimbus dowiedział się, że świat istnieje naprawdę i nagle uznał, że do takiego tekstu musiała powstać taka muzyka. Icon_wink
Maria Peszek - Ludzie psy



RE: day 13:Utwór, do którego lubienia nigdy byś się nie przyznał - neo01 - 09.12.2018 12:18 AM

No tak, do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć. I nie wstyd się do tego przyznać Icon_smile