Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Arctic Monkeys - Don't Sit Down(Cause I've Moved Your Chair) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Arctic Monkeys - Don't Sit Down(Cause I've Moved Your Chair) (/showthread.php?tid=11261)



Arctic Monkeys - Don't Sit Down(Cause I've Moved Your Chair) - michal91d - 11.04.2011 07:36 PM

Pierwszy oficjalny singiel promujący płytę "Suck It and See".
Premiera odbędzie się dzisiaj na antenie BBC Radio 1.

Niech tytuł nikogo nie zwiedzie, bo nie jest to utwór lekki, łatwy i przyjemny.

30-sekundowy fragment do posłuchania tutaj.


- saferłel - 11.04.2011 08:00 PM

Słucham i nagrywam Icon_smile2

W sumie widząc tytuł nigdy nie myślałem, że to będzie utwór łatwy i przyjemny Icon_razz2


- michal91d - 11.04.2011 08:33 PM

świetny gitarowy riff, mroczny klimat, ciężkie jak na Arctic Monkeys granie... rewelacja! bardzo mi się podoba


- saferłel - 11.04.2011 08:41 PM

Nie znoszę tego DJ-a, co za ziemniok.....

Utwór jest dobry, ale chyba trochę się rozczarowałem na początek naszej znajomości. Nie ma refrenu....tylko firmowe ''yeah yeah yeah'', za które powinien obrazić się Jarvis Cocker. Wolno się rozkręca, a szybko kończy. To tyle wad. Bo samo wykonanie jest naprawdę zadowalające. Od strony produkcyjnej ta płyta powinna brzmieć naprawdę dobrze. A z ''Don't Sit Down'' cały czas będę się oswajał.


- michal91d - 11.04.2011 08:47 PM

Cytat:Nie znoszę tego DJ-a, co za ziemniok.....
nie lubisz Zane'a? Icon_razz
saferłel napisał(a):A z ''Don't Sit Down'' cały czas będę się oswajał.
ja też, bo pierwsza myśl, zaraz na początku utworu "a może "Brick By Brick" jest lepsze?". Moje wątpliwości nie zostały do końca rozwiane, więc też będę się oswajał Icon_smile2


- saferłel - 11.04.2011 08:49 PM

michal91d napisał(a):nie lubisz Zane'a? Icon_razz
Pewnie, frajer z niego. Zagaduje każdy numer, podnieca się jak głupi, próbuje być cool....i pewnie ma żel na włosy, czy tam włosy na żel.


No tak, biorąc pod uwagę, że BBB nie ma na twojej liście, to byłaby tragedia dla AM.


- michal91d - 11.04.2011 08:51 PM

a singla już można posłuchać na oficjalnej stronie:
http://arcticmonkeys.com/


- bugman - 11.04.2011 10:28 PM

swietny numer.a zane'a bardzo lubie.

co za zarzut ze sie podnieca. pawel jak mialbys przyjemnosc emitowac po raz 1 ever nowe numery blur, r.e.m.,garbage czy depeche mode to sam bys sie podniecal jak glupi ;]


- michal91d - 14.04.2011 10:04 PM

jest i teledysk: