Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Arcade Fire - No Cars Go - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Arcade Fire - No Cars Go (/showthread.php?tid=11)



Arcade Fire - No Cars Go - saferłel - 14.06.2007 08:21 PM

To się Campari ucieszy Icon_biggrin - pomyślałem, jak tylko zobaczyłem ten nius.
Arcade Fire szaleją. Dopiero co wyszedł ich nowy-stary singiel Intervention, a już 23 Lipca przewidywana jest premiera kolejnego. Według niektórych najbardziej ambitnego kawałka na płycie, który jest na nowo nagrany, bo był już na EP-ce zespołu w 2003 roku.
To świeżutki nius, więc więcej info narazie nie ma.

Ciekawe czy wyjdzie radio edition? Może w końcu klip?


- Konrad - 14.06.2007 08:38 PM

Nie mogę się przekonać do Arcade Fire. Niestety


- Yacy - 14.06.2007 08:42 PM

ja jednak wolę dwa poprzednie single... tydzien temu myślałem że właśnie to będzie nowośc u mnie ale tak się nie stanie ... Oczywiście na razie bo to też jeden z kawałków na szerokej Mojej Playliście Icon_smile2


- Gary - 14.06.2007 09:37 PM

2 dni temu słyszałem "No cars go" w trójce po godz. 6 rano tuż po przebudzeniu. Odjazd normalnie! Icon_smile


- Anonymous - 14.06.2007 10:30 PM

Do tej pory słyszałem tylko Keep coś tam no i No cars go. Z tych dwóch ten drugi jest znacznie lepszy, ale niczym nie zachwyca.


- Greg - 01.08.2007 10:58 PM

ja tez postrzegam ten kawalek za najlepszy na LP i bardzo sie ucieszylem jak sie dowiedzialem o wydaniu go na singlu i jest juz na mojej liscie od polowy czerwca.
'No Cars Go' bedzie wydany 6 sierpnia na 7" vinylu. musze dodac, ze bardzo ladnie wykonali ten kawalek na glasonbury w tym roku.

BTW Arcade Fire ma najbardziej pokopany schedule w tym roku jezeli chodzi o wydawanie singli, nie wiem kto sie nimi w rough trade zajmuje, czy moze to wina menegera??


- mrsap - 15.08.2007 10:08 PM

Wreszcie mi się ten singiel spodobał i chyba wbrew zapowiedziom przebije "Intervention" Icon_wink2