Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Kings Of Leon - Fans - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Kings Of Leon - Fans (/showthread.php?tid=10)



Kings Of Leon - Fans - saferłel - 14.06.2007 08:18 PM

Choć KOL wydał świetny album, to jakoś nie śpieszyło im się jakoś bardzo z drugim singlem, który też zmienił się. Na początku miałobyć to McFearles - skończyło się na Fans - bardzo mnie to cieszy, bo to jeden z najlepszych kawałków na allbumie. Podoba mi się zdecydowanie bardziej od McFearless - i tu podkreślam, że MCFearles to też bardzo fajny kawałek.

Singiel wyjdzie 9 Lipca. Nie wiadomo co znajdzie się na nim poza utworem tytułowym.[/scroll]


- Greg - 01.08.2007 11:03 PM

no ja tez zdecydowanie wole 'fans', choc nie wiem kto kiedy powiedzial, ze mial to byc 'mcfearless'?? fans to piosenka dla fanow w UK od zespolu. do tego swietny b-side 'woo hoo' polecam.

na drugi singiel czekalismy dosc dlugo ze wzgledu na zbyt napiety grafik zespolu.


- Gary - 01.08.2007 11:11 PM

ja za to zdecydowanie wolę "McFearless", ale widocznie nie jestem aż takim "fan"-em Icon_wink2


- Greg - 01.08.2007 11:17 PM

no bo i tak na Lp wszystkie piosenki sa super, a moj ulubiony kawalek to 'trunk', a do tanczenia 'charmer' i to on ma byc kolejnym singlem.


- Campari - 03.08.2007 07:16 PM

mój ulubiony kawalek to "Knocked Up", wybitna piosenka. "Charmer" znowu faktycznie idealnie nadaje sie do tanca. szalenczego tanca Icon_mrgreen


- Greg - 03.08.2007 10:57 PM

no 'knocked up' tez rewelacja, i dobrze, ze jest tak dluga Icon_smile - hmmm... wszystkie songi sa fantastig Icon_mrgreen przy 'charmer' to juz sie tyle naszalalem na imprezkach, wogole jest to moj najczesciej sluchany nie-singlowy kawalek jak na razie w 2007 Icon_smile2